ZÁZRAČNÝ PLEŤOVÝ KRÉM A VODA, NAŠE KOSMETIKA FAM ADONAI

ZÁZRAČNÝ PLEŤOVÝ KRÉM A VODA, ANEB JAK VZNIKLA NAŠE VLASTNÍ KOSMETIKA FAM ADONAI

Drazí přátelé, často posloucháte nebo čtete, jak je důležité dělat to, co Vás baví a kam Vás směřuje Vaša duše, vaše srdce. Nacházet radost, být inspirováni proudem života v nás, proudem, kterým jsme. Tato radost má mnoho podob a je pestrá jako příroda sama.

U nás má také mnoho podob a jednou z nich je i v tomto případě blahodárná a dokonce i praktická J

Už dříve jsme psali, že se chceme rádi dělit o to, co tvoříme pro sebe a co nám pomáhá ,či podporuje na naší cestě životem. Cokoli, co vytvoříte s láskou pro sebe a pro své blízké, má v sobě skryté kouzlo. Samotná existence v přítomnosti se poznává a raduje ze svého tvoření. Určitě každý z Vás to zná.

Začali jsme používat kosmetiku, kterou si vyrábíme sami. Já jsem tušil, že mi moje chemické pokusy v mládí a chemické středoškolské vzdělání k něčemu bude.J Už po prvních používáních jsme byli nadšeni, jak blahodárný vliv má tato kosmetika na naši pleť a duši.

Je z ní cítit obrovská vděčnost a láska, se kterou ji vyrábíme a úcta k přírodě, která nám poskytla vše, co je v kosmetice obsažené.

Vděčnost a láska jsou frekvence srdce, které doslova oživují každý komponent našeho zázračného krému a zázrační pleťové vody. Spolu s posvátnými biblickými oleji, myrhou, kadidlem a dalšími složkami v bio kvalitě.

Když takto tvoříte, příroda tvoří s Vámi. Je to jakoby jste byli skutečně jen pozorovatel a něco mocného a laskavého pohybuje vašimi rukami a míchá a tvoří se zázrak zázraků.

Láska se mísí spolu s tvořivými silami přírody do krémů a vod. Je to vidět, je to cítit v prstech. Celé to dílo září. Vděčnost, láska, úcta, radost. Tak se u nás tvoří.

Pro nás není divem, že jakákoliv lidská bytost reaguje kladně na tyto zázraky. Jsme velmi rádi, že to co jsme začali tvořit pro sebe našlo zalíbení i u našich rodin, přátel, přátel našich přátel atd. Největší radostí je pro nás osobní zkušenost a spokojenost, díky které se tyto produkty šíří dál a dál. Jsme vděční, když nám dáte vědět a můžeme si číst, jak na vás tato kosmetika působí. Děkujeme za to.

Tuto kosmetiku teď nabízíme i Vám všem.

Cokoli totiž děláte v posvátné přítomnosti, v plné bdělosti, s láskou, vděčností a úctou k Matce Zemi, to zákonitě ožívá. A potom tyto živé produkty, oživují všechno s čím se setkají.

Krém i voda jsou spojeny s Matkou Zemí.

Pleťová voda s krystalem, vzácnými živicemi a vlastnoručně sbíranými bylinami a růžemi. Krém s perlou, se vzácnými živicemi a oleji.

Energetická hodnota, je tak vysoká, že okamžitě zvýší vaši frekvenci a působí léčivě na Váš elektromagnetický obal (auru).

Krém ani voda neobsahují žádné chemické konzervanty.

Cena krém 450 CZK

Cena pleťová voda 250 CZK

Kosmetiku objednávejte na našem emailu: My3@bytvsrdci.org, platba probíhá na účet, posíláme přímo na vaši adresu poštou.

ZDE si můžete přečíst zkušenosti s naší kosmetikou

Složení krém:

ZÁZRAČNÝ PLEŤOVÝ KRÉM – FAM ADONAI

BIO KVALITA

ZÁKLAD:

BIO BAMBUCKÉ MÁSLO: Čistě přírodní produkt. Nerafinovaný. Lisovaný za studena. Certifikovaný Bio. Fair Traide: Bambucké máslo je bohaté na nenasycené mastné kyseliny a vitamíny A, D, E a F.

BIO MERUŇKOVÉ MÁSLO: Meruňkové máslo Je bohaté na vitamíny A a E a obsahuje olejové a linolové esenciální mastné kyseliny. Je velmi uklidňující a pomáhá udržovat pokožku hebkou a vláčnou. Snadno se vstřebává a nezanechává mastný pocit. Meruňkové máslo je ideální pro suchou, zralou, citlivou nebo podrážděnou pokožku.

BIO MÁSLO Z HROZNOVÝCH JEDÉREK: Hroznové máslo je měkké, krémové konzistence a lehce se vstřebává, aniž by kůži mastil. Zachovává všechny živiny které se nachází v hroznovém oleji a to gama-linolenová kyselina, vitaminy C a E a beta-karoten. Hroznové máslo má regenerační vlastnosti a pomáhá hydratovat kůži. Je ideální pro suchou, poškozenou a podrážděnou pokožku, jakož i mastnou nebo poškozenou kůži. Hroznové máslo krásně proniká do kůže.

BIO ARGANOVÝ OLEJ: Tento olej je dezodorovaný, tedy zbavený typické silné vůně, kterou arganový olej běžně má. Olej se lisuje za studena z ořechů malých stromů rostoucích v jižním Maroku a v místní tradici je po staletí používaný na zkrášlení pokožky a udržení mladistvého vzhledu. Je bohatý na přírodní tokoferol (vit E) Vyhlazuje a zjemňuje pleť, přirozeně pokožku chrání před vnějšími vlivy, hydratuje a dodává jí důležité bioaktivní látky. Olej obsahuje  vysoké procento vitaminu E – alfa tokoferolu, proto je výjimečně schopným pomocníkem v ochraně pleti proti poškození volnými kyslíkovými radikály. Významný je také obsah nenasycených mastných kyselin, karotenů a fytosterolů. Arganový olej má silné regenerační a zvláčňující účinky a spolehlivě obnovuje vitalitu suché, vysušené, citlivé, poškozené nebo předčasně zralé pleti.

BIO OLEJ Z PŠENIČNÝCH KLÍČKŮ: Obsahuje vitaminy A, B a nejvyšší množství vitaminu E, což jej činí nejlepším olejem proti předčasnému stárnutí pleti. Je účinným regeneračním prostředkem pro suchou a hlavně zralou pleť. Je to přírodní antioxidant. Je bohatý na živiny  a je plný vitamínu E. Dále obsahuje esenciální mastné kyseliny, lecitin, fytosteroly a octacosanol. Má antioxidační vlastnosti, a je skvělý v přípravcích zaměřených na zralou pleť.Má také vysoký obsah vitamínu A a vitamínu D,  je bohatý na proteiny a lecitin.

BÍLÝ JÍL 100% PŘÍRODNÍ SUŠENÝ NA SLUNCI: Je přirozeně bohatý na minerály a má blahodárné účinky na kůži. Je i pro mastnou a aknózní pleť.

BENTONIT (AZTÉCKÁ HLÍNA): Jemný jíl obsahující vulkanický popel zvaný montmorilloni.

Bentonit (aztécká hlína) byl poprvé objeven před 300 lety ve Francii pod horou Monte Morillon a hlínu stejného složení používali i aztéčtí indiáni v Americe. Hlavní složkou tohoto šedivého jílu je montmorillonit. Je charakteristický vysokým obsahem jílových nerostů.

BIO VČELÍ VOSK: Včelí vosk je přirozený produkt, který vzniká přestavbou medu a pylu v těle včely medonosné. Včelí vosk je vzácný pro svoji náročnost produkce. Ke vzniku 1 kg vosku včely spotřebují přibližně 5-10 kg medu! Včelí vosk zjemňuje pokožku a má antioxidační vlastnosti. Pokožku chrání a zvláčňuje, je bohatý na vitamin A. Obsahuje až 284 různých složek. Nejvýznamnější jsou monoestery a diestery nasycených a nenasycených uhlovodíků, volných mastných kyselin a hydroxypolyesterů.

ALOE VERA – 1:200: má hydratační, změkčující, zklidňující, hojivé, protizánětlivé, regenerační, vyživující, ochranné, antiseptické, antioxidační, konzervační účinky. Příznivé účinky aloe vera jsou známy již tisíce let. Má široký obsah vitamínů, minerálů, aminokyselin a dalších účinných látek. Okysličuje zárodečné buňky pokožky a má pěstící a regenerační účinky. Má silné hydratační účinky, je účinným antioxidantem, zpomaluje projevy stárnutí, pomáhá proti vráskám, vyhlazuje a rozjasňuje pleť. Uklidňuje podrážděnou a namáhanou pokožku, obnovuje přirozené pH. Má výrazné hojivé a antiseptické vlastnosti. Vhodný na všechny typy pokožky, na zralou pleť, unavenou pleť, mastnou pleť, pleť se sklonem k akné.

ALLANTOIN: Hydratuje, regeneruje buňky, hojí rány, vyhlazuje pleť. Vhodný pro všechny typy pleti.

LITHOTHAMNIUM (mořská řasa) – Minerály a stopové prvky podílející se na kvalitě kůže, přispívá k regeneraci a ochranu pokožky, podporuje mikrocirkulaci.
– Hořčík (1,7 na 3,3%), stimuluje produkci proteinů a buněčných výměn.
– Zinek (15-60 mg / kg) a Silicon: poskytují dobrou pružnost pokožky tím, stimuluje syntézu kolagenu.
– Vápník (25-34%), draselný (0,4 až 2%) a sodný (0,3 – 4,7%): přispívají k dobré hydratace pokožky.
– Zinek (15 až 60 mg / kg) a síry (2,8 až 6%): zvláště užitečné pro mastnou pleť
– Mangan (100-480 mg / kg) a selen: antioxidanty, které působí proti známkám stárnutí pleti.

Odstraňuje únavu, zlepšuje strukturu pokožky. Hlavně se využívají její zvláčňující, zklidňující, změkčující.

KOENZIM Q10: Výrazně omlazuje pleť a redukuje hloubku vrásek. Podporuje přirozenou regenerační schopnost pleti a výrazně zlepšuje její pružnost.

SÓJOVÝ LECITIN: Lecitin je přírodním antioxidantem přirozeně obsaženým v každé živé buňce. Má funkci antioxidantu a emulgátoru.

PERLOVÝ PRÁŠEK: 100% přírodní perlový prášek ze sladkovodních perel, který obsahuje vysoké množství minerálních látek a aminokyselin. Je bohatý na vápník, který stimuluje metabolismus buněk a je ideální na unavenou, mdlou pleť nebo jako prevence pro stárnoucí pleť. Poskytuje pokožce esenciální aminokyseliny potřebné na syntézu kolagenu, minerální a stopové prvky. Je osvěžující a stimuluje metabolismus pokožky. Revitalizuje a zkrášluje unavenou pleť a zjemňuje póry. Posiluje účinky speroxid dismutázy (přirozený tělu vlastní antioxidant, který bojuje proti volným radikálům), čímž zabraňuje stárnutí pleti. Obnovuje lesk, redukuje skvrny a nedokonalosti pleti. Rozjasňuje ji.

PROPOLIS: V propolisu je obsaženo široké spektrum látek, které ničí a usmrcují bakterie, brzdí jejich růst, tlumí citlivost a bolest, povzbuzují imunobiologický systém organismu, ruší účinky některých jedů a bakteriálních toxinů, působí proti některým virům, zastavují růst a ničí některé plísně, mají protizánětlivý účinek, podporují hojení ran, tlumí účinek škodlivého záření na organismus. Léčí chronické kožní ekzémy všeho druhu, trudovitost obličeje, lupenku.

SILICE:

MYRHA: Ať láska volně proudí! Myrha pomáhá, aby proudila energie vašeho srdce. Je starší než 4000 let. Posiluje 1. čakru. Uvolňuje energii tak, aby mohla proudit. Byla ceněna králem Šalamounem.

KADIDLO: Ochránce nebes. Otevírá dveře do světelných sfér, obsahuje moudrost všech věků. Darem nebes. Prohlubuje a zpomaluje dech. Pomáhá s rozloučením a oproštěním od minulosti. Pomáhá vidět pravdu, podporuje jasnovidnost.

BENZOIN SIAM: Benzoin je známý již od starověku pro své hojivé a dezinfekční vlastnosti.

ESENCIÁLNÍ OLEJE BIO:

MYRTA: Vyrovnává mužské a ženské kvality. Strom reprezentuje Afroditu – božskou matku. Pomáhá pochopit nesmrtelnost duše

YZOP: Má čistící a ochranitelské účinky. Čistí emoční energie, myšlenky a pročišťuje auro od mentálního hluku. Odstraňuje stres a napětí. Umožňuje uvědomit si strach a obavy a uvolnit je.

CYPŘIŠ: Pomáhá při změnách v životě, v období přechodu u žen, v období duchovních změn. Vytváří integritu, nechat věci proudit bez strachu z nového. Důležitý pro empatické lidi.

V KRÉMU JE I KOUSEK MYRHY A KADIDLA A JEDNA PERLA NA ZAJIŠTĚNÍ ENERGETICKÉ VIBRACE KRÉMU.

Krém i voda jsou vhodné pro všechny druhy pleti. Mám vyzkoušené, že moje pleť se mění a někdy mi stačí nanést jen malinko krému a jindy si s chutí natřu ještě druhou várku. Proto je na každé z vás, abyste svou pleť vnímala a aplikovala tolik krému, kolik potřebuje. Je dobré krém vmasírovat do pokožky, je to takové ranní a večerní pohlazení, které je dobré si dopřát, krém pak pokožka velmi rychle vstřebá a hlavně ji dáte najevo svůj zájem a vděk. S čím větší láskou ji si budete vodu a krém aplikovat, tím vděčnější bude vaše tělo i duše.

Složení pleťová voda:

ZÁZRAČNÁ PLEŤOVÁ VODA – FAM ADONAI

BIO KVALITA

SLOŽENÍ:

Růže: Má nejvyšší energetickou vibraci. Výrazné antibakteriální účinky. Čistící a tonizující účinky pro všechny typy pleti. Pro hladkou a elastickou pokožku. Udržuje pH pokožky, stimuluje regenerační schopnosti, má protizánětlivé účinky.

Jasmínovník: Uvolňuje na emocionální úrovni pocity viny, hanby a přesvědčení o vlastní nespokojenosti. Uvolňuje staré zranění. To vše jsou aspekty, které se většinou na pokožce ukazují jako fleky, skvrny, vyrážky. Umožňuje přijmout se taková, jaká jsem. Přijmout svou pravou tvář.

Pampeliška: Čistí a omlazuje pleť. Pomáhá proti ekzémům a akné.

Kontryhel: Má hojivé a protizánětlivé účinky

Kopřiva: Pomáhá ke zdravému a krásnému vzhledu pokožky. Vhodná i na pleť s akné. Prospívá i suché pokožce.

Řebříček: Hojivé a dezinfekční účinky. Podporuje prokrvení pokožky.

BIO Arganový olej: Tento olej je dezodoraný, tedy zbavený typické silné vůně, kterou arganový olej běžně má. Olej se lisuje za studena z ořechů malých stromů rostoucích v jižním Maroku a v místní tradici je po staletí používaný na zkrášlení pokožky a udržení mladistvého vzhledu. Je bohatý na přírodní tokoferol (vit E) Vyhlazuje a zjemňuje pleť, přirozeně pokožku chrání před vnějšími vlivy, hydratuje a dodává jí důležité bioaktivní látky. Olej obsahuje  vysoké procento vitaminu E – alfa tokoferolu, proto je výjimečně schopným pomocníkem v ochraně pleti proti poškození volnými kyslíkovými radikály. Významný je také obsah nenasycených mastných kyselin, karotenů a fytosterolů. Arganový olej má silné regenerační a zvláčňující účinky a spolehlivě obnovuje vitalitu suché, vysušené, citlivé, poškozené nebo předčasně zralé pleti.

Allantoin: : Hydratuje, regeneruje buňky, hojí rány, vyhlazuje pleť. Vhodný pro všechny typy pleti.

Lithothamnium (mořská řasa) – Minerály a stopové prvky podílející se na kvalitě kůže, přispívá k regeneraci a ochranu pokožky, podporuje mikrocirkulaci.
– Hořčík (1,7 na 3,3%), stimuluje produkci proteinů a buněčných výměn.
– Zinek (15-60 mg / kg) a Silicon: poskytují dobrou pružnost pokožky tím, stimuluje syntézu kolagenu.
– Vápník (25-34%), draselný (0,4 až 2%) a sodný (0,3 – 4,7%): přispívají k dobré hydratace pokožky.
– Zinek (15 až 60 mg / kg) a síry (2,8 až 6%): zvláště užitečné pro mastnou pleť
– Mangan (100-480 mg / kg) a selen: antioxidanty, které působí proti známkám stárnutí pleti.

Odstraňuje únavu, zlepšuje strukturu pokožky. Hlavně se využívají její zvláčňující, zklidňující, změkčující.

BIO citrónová šťáva

Propolis: V propolisu je obsaženo široké spektrum látek, které ničí a usmrcují bakterie, brzdí jejich růst, tlumí citlivost a bolest, povzbuzují imunobiologický systém organismu, ruší účinky některých jedů a bakteriálních toxinů, působí proti některým virům, zastavují růst a ničí některé plísně, mají protizánětlivý účinek, podporují hojení ran, tlumí účinek škodlivého záření na organismus. Léčí chronické kožní ekzémy všeho druhu, trudovitost obličeje, lupenku.

Myrha: Ať láska volně proudí! Myrha pomáhá, aby proudila energie vašeho srdce. Je starší než 4000 let. Posiluje 1. čakru. Uvolňuje energii tak, aby mohla proudit. Byla ceněna králem Šalamounem.

Benzoin Siam: Benzoin je známý již od starověku pro své hojivé a dezinfekční vlastnosti.

Kadidlo: Ochránce nebes. Otevírá dveře do světelných sfér, obsahuje moudrost všech věků. Darem nebes. Prohlubuje a zpomaluje dech. Pomáhá s rozloučením a oproštěním od minulosti. Pomáhá vidět pravdu, podporuje jasnovidnost.

Yzop: Má čistící a ochranitelské účinky. Čistí emoční energie, myšlenky a pročišťuje auro od mentálního hluku. Odstraňuje stres a napětí. Umožňuje uvědomit si strach a obavy a uvolnit je.

NAPROGRAMOVANÝ KRYSTAL S OSOBNÍM VZKAZEM.

Malinké částečky nejsou na závadu, jsou to kousky kadidla a dalších silic. Před použitím doporučujeme protřepat, aby se spojily všechny složky.

 S LÁSKOU, My3

Mail: my3@bytvsrdci.org

 

 

 

 

Filip, Denisa, Natai

Filip, Denisa, Natai

S láskou, Filip, Denisa, Natai