Věra – zkušenosti s kosmetikou FAM ADONAI

Děkujeme za vás, přátelé. Dojímá nás, když píšete, jak se cítíte nejen po našich setkáních, ale i po vyzkoušení toho, co tvoříme svýma rukama. Jsme moc vděční, když se dokážete plně otevřít tomu, co k vám od nás přichází. Hřeje nás to u srdce. Děkujeme za to celému Stvoření, vám i nám samotným. Velmi často nás zaplavý hřejivý pocit u srdce a slzy vděčnosti.
S láskou, My3 Denisa, Filip, Natai

Tentokrát o naší KOSMETICE:

Milí přátelé,

Vaši kosmetiku jsem obdržela již v pátek a je naprosto úžasná. Z celého srdce Vám děkuji i za dáreček a přání k narozkám, cítila
jsem z něj obrovskou vlnu tepla a zlatého světla. Toto období je pro mě skutečně přelomové a setkání s Vašimi energiemi mi též velmi pomáhá. Použití vašeho krému prožívám jako malý rituál a jeho působení /i pleť.vody/ je fantastické nejen na pleť, dá se to těžko popsat. Nikdy jsem neměla pocitově tak sametově hebkou ,napjatou pleť a pocit jiného obličeje. Olejíček jsem si kápla do koupele a myslím, že takto působí nejen na pokožku, ale i na jemnohmotná těla. Stručně řečeno vaše výrobky nejsou jen kosmetické přípravky, ale mají daleko hlubší a komplexnější účinky.
Milá rodinko, nesmírně si vážím vás a toho čím jste pro nás všechny a moc vám za to děkuji . Přeji šťastné dny naplněné láskou, radostí a krásou. O další své dojmy se s vámi určitě zase podělím. A už vás doporučuji přátelům.

S láskou Věra

Filip, Denisa, Natai

Filip, Denisa, Natai

S láskou, Filip, Denisa, Natai