Uzdravení Henricha

Pred pár rokmi som bol v nezávideniahodnej životnej situácii, keď som už nevládal ďalej. Nevidel som východiska, nebol som schopný žiadnej analýzy, sebareflexie, proste ,”děs”.

Keď som už zavolal skoro všetkým dostupným liečiteľom, keď som písal mnohým znalcom duše, odborníkom a neviem komu ešte…rady mi nebolo, resp. radili ako mohli, ale všetko išlo mimo záberu.

Nepamätám si teraz presne ako som sa k Filipovi dostal a v presvedčení, že aj tak už je to jedno, som mu napísal, ako by vedel pomôcť mne. V poznaní toho, že som asi dosť ťažký prípad sa ma ujal a pozval k sebe.

Filip má rád výzvy, dnes to viem, nikoho neponechá bez pomoci. Je v ňom jedno krásne, veľké srdce, ktoré vás nikdy nebude súdiť, len sa bude snažiť vám pomôcť ako sa bude dať. Rozumie trápeniam ľudkej duše aj tela. Sám prešiel mnohým. On nerezignuje. Ja som sa cítil hneď prvým podaním ruky v naprostej pohode. Nemal som čo stratiť, jeho prístup bol z každej strany úžasný. Vlial mi sebadôveru,radosť zo života, dal do poriadku ubolenú dušu a moje “uzdravovanie” sa začalo pekne pozvoľna v mnohý smeroch a niekde aj veľmi radikálne. Mám skvelú rodinu, ženu, deti, prácu a priateľov. Dnes to už viem, všetci to máme v sebe ale na to,aby sme to videli treba niekedy prečistiť zrkadlo. A Filip vie ako to naučiť iných.

Henrich

Filip, Denisa, Natai

Filip, Denisa, Natai

S láskou, Filip, Denisa, Natai