Těhotenství leták 2

TĚHOTENSTVÍ A POROD – UZDRAVENÍ STRACHŮ A OBAV

TĚHOTENSTVÍ A POROD

Návrat k vlastní síle a důvěře k Životu

Milé požehnané ženy,

být těhotná a nést ve svém lůně nový život je velký dar – je to požehnání.

Nová dušička se rozhodla přijít na svět a vybrala si právě vás za svou pozemskou Matku.

Tato dušička se ve vašem lůně vyvíjí bez vašeho přičinění. Je to zázrak, je to jako stvoření celého nového vesmíru a toto přirovnání nemá daleko od skutečnosti.

Zcela přirozeně však ve vás začínají s přibývajícími měsíci těhotenství vyvstávat různé strachy a obavy spojené jak se samotným těhotenstvím, tak i s porodem.

Tyto strachy jsou v nás silně po generace zakořeněné a objevují se právě v tomto období. Ať už je to na základě vlastních zkušeností z porodů předešlých, z toho, co jsme kdy slyšely, nebo se jen dostalo na povrch z generací před námi. Velkou roli v tom celém hraje i náš samotný příchod na tento svět.

Na základě vlastních prožitků a zkušeností vám přicházíme nabídnout možnost podívat se na své vlastní strachy a obavy v bezpečném a láskyplném prostoru za podpory naší přítomnosti, za přítomnosti celé existence, která celou dobu silně podporovala a podporuje i nás a byla přítomna u zrození našeho syna.

Jsme vašimi průvodci na cestě k uzdravení těchto strachů a jejich propuštění. Jsme vašimi průvodci na cestě k uchopení vlastní síly a radosti, která je za těmito obavami skrytá jako poklad, který čeká na své objevení. Jsme vašimi průvodci, kteří vám s velkou vděčností a láskou pomohou napojit se na to božské Stvoření, které nosíte ve svém lůně.

Termín: 2.4.2016

Trvání: 12:30 – 17:00

Místo: kousek od Pelhřimova (cca 1,5 hodinu z Brna, Prahy i Českých Budějovic)

Cena: 1.500 Kč

(Počet míst je omezený – skupinka 5-7 žen)

Co vám můžeme poskytnout: 

  • BEZPEČNÝ PROSTOR PODPOŘENÝ SILAMI PŘÍRODY, MOUDRÝCH STARÝCH PŘÍRODNÍCH BYTOSTÍ A PLACENTÁRNÍHO VĚDOMÍ
  • LÁSKYPLNÉ PŘÁTELSKÉ SDÍLENÍ PŘI BLAHODÁRNÉM JÍDLE A PITÍ
  • MOŽNOST UVOLNIT SE, PROPUSTIT A NECHAT VSTOUPIT TO, CO SI SAMÉ UMOŽNÍTE
  • ENERGIE SKUPINY, KTERÁ CELÉ SETKÁNÍ A PROŽITKY PODPOŘÍ A UMOCNÍ
  • NALADĚNÍ NA SVÉ TĚLO
  • NALADĚNÍ NA MIMINKO
  • PŘIJETÍ OBAV A STRACHŮ, JEJICH NÁSLEDNÉ PROPUŠTĚNÍ A PŘEMĚNA

Denisa: Díky všem našim zážitkům spojenými s tímto obdobím, bych ráda všem ženám za sebe napsala tohle. Milované, tím, že nosíte v lůně nastávající nový život, jste v požehnaném stavu. Jste požehnané a pod velkou ochranou. Pokud se tomu otevřete, máte více než kdy jindy možnost vnímat napojení na celé Stvoření a hlavně na Matku Zemi. Stáváte se jí. Jste jí tak blízko, jako ještě nikdy předtím. Jste rodící, pečující a vyživující síla pro své děťátko stejně jako je Matka Zem pro nás lidi. Matka Zem vám v tento čas předává spoustu znalostí a zkušeností, které, pokud se celému procesu otevřete, přirozeně vstupují do vašeho vědomí a těla. Vaše tělo funguje jako automat a přesně ví, co má dělat. Vše se v něm vyvíjí tak, jak má. Tato ohromná láskyplná bytost – Země i celý Vesmír vás podporují. Jste v jejich přízni. Vlévá se do vás nevídaná energie, ohromná láska, vděčnost, důvěra v život a obrovská vnitřní síla. Vy samy dobře víte, jak se cítíte, vy samy nejlépe vnímáte své tělo a to, co se v něm děje, zvláště v tomto období. Důvěřujte si a důvěřujte svému tělu. A pokud vyvstane jakýkoli strach či nepokoj, přijměte ho a uzdravte. Pokud je větší, než dokážete samy zvládnout, pak jsme tu například my, kteří vám s láskou rádi pomůžeme, abyste se opět navrátily na krásnou vlnu tohoto požehnaného stavu.

 Celé těhotenství i porod je ohromnou příležitostí pro vnitřní přeměnu, pro uzdravení mnohého, co bychom jindy uzdravovali dlouhé roky. Mluvím teď nejen k ženám, ale i k mužům, protože jich se to týká také. Tato vnitřní přeměna je možná i u nich, pakliže se otevřou všemu, co jim toto období zrcadlí a ukazuje.

 Buďte v přírodě, vnímejte Zemi a její ohromnou podporu. Kdybyste jen dokázali vidět a vnímat, jak se všechny zemské bytosti z nového života těší, jak je Maminka Zem vděčná za každý nový život. Jak nás všechny podporuje v tom, abychom na svět přiváděli děti v posvátném prostoru plném lásky a vděčnosti.

 Milované nastávající maminky, vnímejte své tělo velmi pozorně. Projevujte mu úctu a vděk za to, jak dává vzniknout novému životu. Pečujte o něj, pečujte o sebe a co víc, nechejte o sebe pečovat. Dovolte to svým partnerům a povězte jim, co potřebujete a jak se cítíte.

 Milovaní muži, pečujte o svou partnerku a nastávajícího potomka se vší láskou. Buďte přítomni celému tomuto procesu. Vnímejte ho, otevřete se mu a dostane se vám ohromných darů, které jen tak někde nenajdete. Je to ohromná příležitost i pro vás. Můžete se naladit na tento proces a vnímat kouzlo a sílu celého Stvoření, jak proudí i vašim tělem. I k vám pak bude Země i Vesmír promlouvat. Nezapomeňte je to NAŠE těhotenství a porod, nikoli těhotenství a porod mé partnerky. Dovolte si prožít celé toto období tak otevřeně a v srdci, jak to jen jde. Můžete tím jen získat.

Těšíme se na vás, požehnané…

S láskou,

My3

Naše předešlé články na téma těhotenství a porod:

(http://bytvsrdci.org/tehotenstvi-porod-a-rodicovstvi-cast-1-uvod/, http://bytvsrdci.org/tehotenstvi-porod-a-rodicovstvi-cast-2-poceti-a-tehotenstvi/, http://bytvsrdci.org/tehotenstvi-porod-a-rodicovstvi-cast-3-prichod-hvezdnych-deti-na-zemi/, http://bytvsrdci.org/rozhovor-s-nami-na-tema-vedome-tehotenstvi-a-lotosovy-porod-v-zarijove-vitalite/)

© Denisa, Filip, Natai

www.bytvsrdci.org, mail: my3@bytvsrdci.org

Poznámka k šíření textu: Tento článek je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně zdrojů s aktivními odkazy. Děkujeme, My3

Filip, Denisa, Natai

Filip, Denisa, Natai

S láskou, Filip, Denisa, Natai