Sprevádzanie tehotenstvom a pôrodom

Počas tehotenstva, pred pôrodom a počas pôrodu sa venujeme hlavne uvoľnovaním strachov, obáv a ďalších programov a presvedčení, ktoré sa zapísali do vašich tiel. Je to dôležitý proces a veľký skutok pre naše deti. Môžme im uvoľniť cestu, aby nemuseli spracovávať dedičné strachy, obavy, úzkosti. Po takomto uvoľnení , dokážeme lepšie počuť svoj vnútorný hlas, svoju dušu, dokážeme sa naladiť na naše dieťatko, komunikovať s ním a cítiť ho. Je to krásne. Detičky túžia komunikovať so svojimi rodičmi počas tehotenstva, túžia cítiť každú chvílu ich lásku a túžbu, s ktorou ich rodičia očakávajú. Pred pôrodom a počas pôrodu Vám vieme pomoct prepustiť/propustit strachy, aby sa Vaše telo krásne uvolnilo a umožnilo zázraku stvorenia prísť v láske na svet. Pôrod dieťaťa a placenty v jeho plnosti a láske je pre nás osobne najsilnejší transformačný zážitok.

To jaký bude porod začíná už v tehotenství, počas celého tehotenstva sa otvárajú prostredníctvom pôsobenia novej duše v tele matky nespracované programy, v celej bytosti ženy matky prebieha proces, ktorý vyzýva všetky nesúrodé energie k ich transformácii. Celé tehotenstvo je jedinečná možnosť k vnútornej premene a prepustení strachu a obáv nielen našich, ale aj celých predošlých generácií.

Môžeme všetko, čo se objevuje, či už sa to týka vzťahu s partnerom, našich traum a strachu z detstva, z dospelosti aj z pôrodu samotného vedome prijať, transformovať a uzdravit.

Týka sa to aj strachu z fyzickej bolesti pri pôrode, z natrhnutia hrádze, obáv o miminko a jeho zdravie, obáv o seba pri pôrode atd… Všetko je zapísané v našich bunkach a miminko v našem lone nám pomáhá, aby sme spracovali do jeho príchodu čo dokážeme a jeho príchod na svet tak byl omnoho ľahší, hladší, plnejší a radostnejší.

Tak, aby sa z porodu stal požehnaný, láskyplnný a dojemný zážitok, ktorý nám prináša možnosť spojenia sa so sebou, so svojou silou, s Matkou Zemou a s dôvsysté Jedinečná príležitosť pre našu transformáciu, prebudenie a transformáciu nesúrodých energií, ktoré nám už neslúžia. v, obáerou v celé stvorenie.

Počatie, tehotenstvo a pôrod sú zázraky. Sú to najúžasnejšie okamihy vo vesmíre ktoré máme rovno v sebe. Väčšinou hľadáme zázraky všade naokolo a pritom každá matka zazrak nielen zažila ale ho aj 9 mesiacov s láskou nosila v sebe. Tak ako počatie aj pôrod je zázrak. Celé obdobie zrodenia novej bytosti je vo vesmíre posvätné. Celý vesmír je v očakávaní nového zrodenia. Prostredníctvom nás a našej túžby prichádza na svet nová duša. Jedinečná príležitosť pre naše prebudenie a transformáciu nesúrodých energií, ktoré nám už neslúžia.

Uchránte si tieto jedinečné okamihy a nenechajte si ich zobrať a narušiť. Ich precítenie a vnímanie Vám otvorí cestu k zázrakom stvorenia. Uchránte sa strachu a strašeniu ktoré systém, rodičia, lekári, úradníci… zo zotrvačnosti šíria. Počúvajte svoje srdce a rozhodujte sa podľa toho čo Vám vraví. Tak zostanete verní sebe. Nenechajte sa počas tehotenstva, počas pôrodu, a prvé týždne po pôrode nakaziť, znechutiť. Tieto okamihy sú tak energeticky silné , liečivé a transformačné že dokážu zmeniť a uzdraviť celý Váš život.

S čím máme skúsenosti je uvoľňovanie a transformácia strachov, obáv, zdedených a nahratých programov a presvedčení počas tehotenstva a pôrodu. To čo sa vo vás otvára počas tehotenstva a pôrodu chce byť objavené a transformované. Za desiatky a stovky generácií z Vášho rodu a bolo ich nepochybne toľko až po počiatok stvorenia sa nazbieralo v každej vetve veľa strachov, tragédií, obáv, bolesti. Tieto žijú v pamäti tela a čakajú na transformáciu. Každá generácia má možnosť túto transformáciu uskutočniť a pomôcť nielen sebe ale aj predošlým a budúcim generáciám. Keď v sebe objavíte strach o svoj život pri pôrode, strach o to či sa narodí zdravé, živé dieťatko, strach či sa Vám natrhne hrádza, či budú komplikácie, či sa stane to alebo ono. Je to skutočné, je to Vaša možnosť na transformáciu a rast. Je to cesta k uvoľneniu tela a cesta k radostnému a bezproblémovému pôrodu.

Transformovanie obáv a strachov uvoľní celé telo, úplne sa podvolí životu a zjemnie. Otvorí tak cestu k harmonickému pôrodu, kde s minimálnym úsilím prebehne nádherná oslava života. Tak sa z obávaný “zákrok” stane túžobne očakávaným okamihom. Je to cesta k zázraku stvorenia.

Termín si môžte objednať mailom tu.

Filip, Denisa, Natai

Filip, Denisa, Natai

S láskou, Filip, Denisa, Natai