15493510_1194497087283644_5088022524109007310_o

ŠPERKY FAM ADONAI- OSOBNÍ PÁNSKÝ NÁHRDLENÍK:

Tento náhrdelník byl Stvořen pro úžasného muže. Nese mu jasné poselství a jako “náš” první pánský náhrdelník “snesl” i tak velký křišťál uprostřed díky své velmi vznešené a krásné mužské energii.
 
Amonit, Apatit, Jaspis červený, Tygří oko, Býčí oko….
 
Každý náhrdelník je velmi specifický a to, co je podstatné je jeho celkové vyzařování. Příliš nedbáme na účinky a vlastnosti jednotlivých kamenů, byť nás vždy překvapí, jak dokonale se spolu pro konkrétní osobu poskládaly.
 
Spolu se vzkazem od náhrdleníku přidáváme majiteli pro zajímavost a uspokojení mysli i účinky a vlastnosti kamenů, které má ve svém šperku.
 
Někdy právě takové “uspokojení mysli” vede k tomu, že se uvolní a může už jen plně vnímat energii šperku, naladit se s ním a naslouchat, co mu přichází zprostředkovat. Tentokrát posíláme pár slov k AMONITU i Vám….
 
AMONIT: Amonit je často nazývaný jako hadí kámen tj. snakestone.
Fosilie jsou pozůstatky pravěkých tvorů a rostlin, které zahynuli před miliony lety a během roků se změnily na kameny. Jestliže byli kdysi živé, jsou úzce spojené s pátým elementem Akašou.
 
Tento kámen vás uvede hluboko do vašeho nitra a vede k ucelení. Aktivace osobního poslání a duchovní vůle přetváří negativní energii v jemně plynoucí pozitivní spirálu. Je mocným nástrojem karmické očisty a přiložený na třetí oko uvolňuje nutkavé myšlenky a duševní příkazy z minulého života.
 
Amonit je považovaný všeobecně za kámen nesmírného zájmu a úcty, dával se do příbytků na zajištění magické ochrany, sloužili k vyvolávání stavů transu a vytržení. Jejich prostřednictvím se prý dalo dosáhnout osvícení. Alchymisti ho nosili jako ochranu před silami démonů.
 
Představují kosmické vědomí a nejhlubší mystérium. Označují se jako Buddhova inkarnace jako kolo zákona, symbol osmi dílné stezky himalájského buddhizmu, jako schody vedoucí k osvícení.
 
Více o našich špercích zde: http://bytvsrdci.org/category/co-nabizime/sperky-z-polodrahokamu/
 
S láskou,
Denisa a Filip
www.bytvsrdci.org, email: my3@bytvsrdci.org
Filip, Denisa, Natai

Filip, Denisa, Natai

S láskou, Filip, Denisa, Natai