Pozvánka Remata

SMRT, VZKŘÍŠENÍ A ZNOVUZROZENÍ – Remata pri Handlovej 21.-23.7.

Milovaní, prosili jste nás, abychom uspořádali další setkání na Rematě. Těšíme se na Vás… na Ty, kteří jsou již v našich srdcích zapsaní i na Ty, kteří se terpve zapíšou. S láskou, Denisa a Filip

POZVÁNKA:

Smrť – sprevádza nás už od narodenia. V hlbinách nášho tela existuje strach z tohto tabu. Tento strach vytvára určitý kŕč v tele, ktorý sa snažíme prekonať vylepšovaním a rozvojom nášho EGA.

 

AK SA ROZPLYNIE ILÚZIA, ŽE SA MÁME KAM SCHOVAŤ, ŽE SA MÁME KAM UKRYŤ, TAK SME NA DOBREJ CESTE K SEBE.

 

Zlepšujeme sa, hľadáme zmysel života, hľadáme seba a popri tom život beží sám od seba a bez nášho rozpoznania.

 

Ak uvoľníme tento kŕč strachu z vlastnej smrti, uvoľníme aj toto nutkavé chovanie nášho EGA. Príde k takému zvláštnemu uvoľneniu, odovzdaniu sa. Ono každý z nás to vo finále na konci života “zmákne” aj bez prípravy.

 

Ak však viete umrieť už teraz, môžte celý život ŽIŤ.

 

Tak príďte umrieť, príďte zažiť vzkriesenie a znovuzrodenie.

 

Uvoľnite sa zo sprárov Vášho EGA a nechajte život, ktorým ste, slobodne plynúť.

 

K tomu všetkému zažijeme spolu veľa radosti, hier, rozhovorov a zážitkových ukážok ako nestáť životu, emóciám, strachom, nepríjemnostiam v ceste a ako plynúť, ako sa nechať plynúť, ako sa nebrániť životu v tom, aby Vás žil.

 

Tu zrazu zistíte a uvidíte, že neexistuje zmysel života, pretože Vy nepotrebujete zmysel, aby ste žili, už žijete. Zistíte, že nepotrebujete nič, aby ste boli šťastní a zažívali radosť, pretože ste šťastím a radosťou. Zistíte, že nepotrebujete nič robiť s nešťastím, smútkom, bolesťou, alebo iným trápením, pretože sa život o to všetko sám postará.

 

Láska, svetlo, Vaša prirodzenosť naplní a uskutoční všetko, čo Existencia potrebuje.

 

Ľahkosť bytia nech Vás sprevádza na ceste a my sa s Deniskou z celého srdca tešíme na Vašu smrť, vzkriesenie a znovuzrodenie, milovaní priatelia.

 

TERMÍN: 21-23.7. PIATOK, SOBOTA, NEDEĽA

ZAČIATOK 21.7. v 10:00 hod

POPLATOK: 130 EUR /3400 Kč, pokiaľ máte záujem a momentálne nemáte dosť peňazí, vyriešime individuálne, napíšte nám mail.

Pro rezervaci místa poprosíme zálohu 30 EUR/ 800 Kč ihned na účet a doplatek 100 EUR / 2600 Kč na tentýž účet do 17.7.2017

Pro platby v eurech je účet: IBAN: CZ7120100000002200967223, SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX, název účtu: Denisa Vaňková

Pro platby v českých korunách je účet: 2900967099/2010

 

MIESTO: CHATA IRIS, STREDISKO REMATA PRI HANDLOVEJ

UBYTOVANIE NA CHATE IRIS ZA 8,50 EUR/ 225 Kč – NOC spolu 17 EUR /447 Kč – na chatě je možné spát už ve čtvrtek – budeme tam také :-)

STRAVA CHATA PONIKLEC CCA 4,5 EUR / 120 Kč ZA OBED, raňajky a večere spoločne alebo individuálne z toho, čo si všetci prinesieme.

 

Přihlášení na emailu: my3@bytvsrdci.org

 

S láskou,

Filip a Denisa

www.bytvsrdci.org

 

Filip, Denisa, Natai

Filip, Denisa, Natai

S láskou, Filip, Denisa, Natai