23435042_1925421327472747_2873301916273763542_n

Set: POKLAD

2 sety pro 2 krásné sestry  – náušnice a přívěsek na řetízek:

NÁUŠNICE A PŘÍVĚSEK: POKLAD 
(Perly, Broušené čiré Křišťály, stříbro ag925/1000 a stříbro pozlacené růžovým zlatem)

ENERGIE SETU:
Poklad:

“Milovaná,
přicházíme Ti připomenout poklad, který dřímá v hloubce Tvého Bytí.

JSI TO TY! Je to Tvá krása, něha a ženkost ve všech podobách.

Je to ženskost, která ctí a přijímá i svou mužskou část tak, aby společně mohly ruku v ruce, srdce v srdci tančit životem.

Pro tento poklad se není třeba potápět hluboko tak jako to dělají lovci perel. Tento poklad jednoduše otevřeš, když se uvolníš.

Tento poklad září do celého světa s každým Tvým úsměvem, pohledem i se všemi pocity, které spontánně přijdou a Ty si je dovolíš bez přemýšlení následovat.

Připomínáme Ti, milovaná, POKLAD – tu krásnou perlu, kterou JSI.”

xxx

PERLA: 
Symbolizuje ženskost a ženský princip.
Rozvíjí smysl pro krásu, něhu a láskyplnost. Chrání před nebezpečím. Nasává negativní a zlé vlivy a přeměňuje v opak. Vyzařuje pozitivní energii. Působí jako okno do duše. Posiluje intuici a představivost.
Pomáhá při vyjadřování svých pocitů.
Má výrazný vliv na nervový systém (mozek, mícha, smyslové orgány). Posiluje zrak, sluch, hmat, čich a má vynikající vliv na centrum rovnováhy. Využívá se při léčení trávících těžkostí a závratí. Má protizánětlivé účinky. Efektivně působí na pokožku, léčí kožní nemoci, ekzémy a různé alergie.

KŘIŠŤÁL:
Je to univerzální, nejúčinnější léčivý krystal na světě, velmi silný zesilovač energie, jenž energii pohlcuje, uvolňuje a reguluje, uvádí ji do naprosté harmonie.
Na duchovní úrovni zvyšuje krystal křemene energii na nejvyšší možnou míru. Krystaly křemene v sobě ukládají informace jako přírodní počítač a současně představují duchovní knihovnu, která čeká, až do ní někdo vstoupí. Povzbuzuje psychiku, jasnozřivost, samostatnost, pomáhá sebezdokonalení, ochraňuje před vším zlým a negativním, zvyšuje naše duchovní síly, harmonizuje, odstraňuje bloky a stává se zrcadlem naší duše. Čistí a chrání auru, zajišťuje klidný spánek. Odstraňuje škodlivé elektromagnetické záření, čistí geopatogenní zóny. Je vybaven rovněž schopností rozpouštět karmickou setbu. Zvyšuje duševní schopnosti a naladí vás k duchovnímu účelu, pro nějž jste vybráni.Působí na korunní čakru a ostatní čistí. Při meditaci dokáže odfiltrovat všechny rušivé vlivy. Lze ho použít jako regulátor pro ostatní kameny.

23435193_1925421317472748_7659707342546544967_n

S láskou,
Denisa
email: my3@bytvsrdci.org

Filip, Denisa, Natai

Filip, Denisa, Natai

S láskou, Filip, Denisa, Natai