Obnovenie spojenia s Placentou

Ku kontaktu s placentou sme sa dostali s narodením nášho syna, tu sme precítili hlboké spojenie s touto krásnou bytosťou, vedomím. Tu sme precítili úžasné spojenie s matkou Zemou a milujúcimi bytosťami, ktoré v nej žijú a pomáhajú jej. Radi Vám uzdravíme pôrodnú traumu z odstrihnutia od najbližšieho priateľa, s ktorým ste strávili 9 mesiacov v brušku. Po uzdravení bolesti a traumy z oddelenia Vám pomôžeme s obnovením spojenia s Vašim placentárnym vedomím, od ktorého ste boli pri pôrode oddelení. Takto “znovuzrodení a “prepojení” zacelený a celiství môžte vnášať do sveta pre nás všetkých svoj plný potenciál ako si ho Vaša milujúca duša naplánovala.

To jediné, co potřebujeme, je LÁSKA. Nezáleží na tom, zda je za všech okolností dokonalá. LÁSKA ZKRÁTKA JE. MY jsme láska, ať už žijeme srdcem nebo ne. Je to naše podstata a záleží jen na nás, kdy a jak ji v sobě otevřeme, kdy ji uchopíme.

Milujme. Buďme opravdoví, tak, jak v danou chvíli jsme. To je víc, než tisíc falešných úsměvů, krásných a přitom prázdných slov.

Milujme…. a začněme u sebe…. tam je základ – SEBELÁSKA. Je založena už na našem samotném početí, na našem příchodu na svět, na našem dětství… Když máme odvahu podívat se až na samotný náš počátek, mnohé se nám objasní a mnohé vyjde ve své opravdovosti do našeho vědomí. Pak můžeme začít dělat kroky k uzdravení a postupnému otevírání svého zraněného srdce.

Žít celý svůj potenciál znamená BÝT LÁSKOU. Mít otevřené srdce a být sami sebou.

Napojení placentárního vědomí nám v tom velmi pomáhá. V placentě totiž zůstala velká část nás samotných, především ona „vesmírná“ část, která je neomezená, která ví, že je samotným Stvořením, Bohem, Vesmírem… Tato část se postupně vpravuje do našeho těla a každodenního života s tím, jak dokážeme otevírat srdce, jak si to sami umožníme. Jak dokážeme povolit a DOVOLIT SI BÝT… BÝT SAMI SEBOU, BÝT LÁSKOU…

Sami na sobě po připojení placenty cítíme každým týdnem nárůst našeho potenciálu, krok po kroku se otevíráme sebelásce a tím, kým opravdu jsme. Okolnímu vlivu a programům naší mysli přikládáme čím dál menší vliv. Cítíme vrůstající SEBEHODNOTU a prioritou se pro nás víc a víc stává jít cestou, kterou skutečně cítíme v hloubi svého srdce, v těle. Nejlepší na tom je, že každodenní život se postará o nepřeberné množství možností, kdy si tohle zase a znovu můžeme uvědomovat a ZAŽÍVAT, vpravovat do těla a skutečným prožíváním učinit nesmazatelnou stopu ke své podstatě – plnému potenciálu… LÁSCE, kterou jsme. Nelze pak jít zpět… jen blíž a blíž k sobě… víc a víc vpravovat a přijímat do svého těla vše, čím jsme…žít a projevovat postupně svůj nekonečný potenciál. Těšíme se s každého takového kroku… je to krásná a ŽIVÁ cesta k CELISTVOSTI a naší KRÁSE.

Nezapomeňme, vše je láska…. my jsme láska… ať to pro někoho zní jako sebevětší klišé… čím dřív tento fakt přijmeme, tím blíž na cestě k sobě, jsme. Vykročme….

S láskou,
Denisa, Filip a Natai

Pripojenie placenty – obnovenie placentárneho vedomia – spojenie s Matkou Zemou a prepojenie s vesmírom, s bytím, ukotvenie energií :

Väčšina ľudí na našej planéte nepozná význam placenty. Výnimkou sú domorodé kmene, ktoré prostredníctvom svojich šamanov a starešinov sprostredkúvajú toto dôležité posolstvo.

Placenta je jedným z našich najdôležitejších priateľov.

Placenta je bytosť, je to neprejavené stvorenie, je to prostredník medzi svetom ducha a fyzickou realitou našej matky Zeme. Ak vezmeme bežný standard v pôrodniciach skoro 100% západnej populácie sa rodí na svet s traumatickým zážitkom. So skorým a doslovným “odstrihnutím” od bytosti, ktorá nám bola jediným hmatateľným priateľom počas vývoja v materici našej mamy. Bytosťou, ktorá nás živila, dýchala za nás.

K placente, liečení pôrodnej traumy a znovupripojení placentárneho vedomia vysvetľujeme viac a obsiahlejšie na našich prednáškach, základom však je, že bez vstrebaného vedomia placenty sme na svete ako “bezprízorní” stále máme nejasný pocit neúplnosti, nenaplnenosti, máme pocit, že niečo nie je správne, že niečo by malo byť inak.

Ak by sme sa pozerali na bežný pôrod s okamžitým odstrihnutím placenty a odnesením dieťaťa očami vedca videli a zmerali by sme, že dieťa s odstrihnutým pupočníkom má o tretinu až polovicu menej krvi v krvnom obehu následkom chýbajúcej krvi, ktorá zostala v placente po odstrihnutí pupočníka a tým pride aj o významný objem železa.

Videli by sme, že deti s odstrihnutým pupočníkom hneď po pôrode bolestivo kričia, nakoľko museli začať okamžite a plne dýchať aby prežili a to s oslabeným krvným obehom asi tak ako keby ste Vy darovali 2 litre krvi a mali potom bežať na autobus. Nakoľko majú menej krvi a menej červených krviniek na prenos kyslíka je tu rozdiel vo farbe kože a teplote tela. Naproti tomu deti, ktoré zostanú po pôrode pripojené pupočníkom k placente, užívajú si postupný prechod na svet, prvé minúty po pôrode za ne môže spoľahlivo dýchať placenta, ktorá stále pulzuje a pulzuje dovtedy, kým dieťatko postupne a pomaličky začne samo dýchať. Dovtedy mu filtruje a okysličuje krv a dodáva živiny z krvného obehu matky. Placenta je unikátnym spôsobom pupočníkovými cievami priamo pripojená na pečeň, srdce a mozog dieťaťa. Deti narodené v prirodzenom prostredí bez podaných prídavných látok (anestetiká, epidurálna anestézia, umelý oxytocin…) väčšinou po narodení neplačú, sú pokojné, sú krásne ružové, nezažívajú pôrodnú a popôrodnú traumu.

Ak by sme sa pozreli na bežný pôrod očami človeka, ktorý vidí a cíti jemnejšie energie, auru, energetické centrá. Videli by sme obrovskú dieru, ktorá vznikne v biopoli dieťaťa, videli by sme zmeny, strach, stres, bolesť, úzkosť, smútok.

Ak po odstrihnutí pupočníka ešte dieťa nenechajú matke, bolesť zrodenia je o to väčšia. Niektorí z vás sa stretli s pojmom limbický odtlačok, a bez neho je dieťaťu svojim spôsobom na celý život odňaté aj silné spojenie s matkou. Rovnako matka nenaviaže už nikdy tak hlboký kontakt s dieťaťom ako v prvých minútach po pôrode. ak dieťa behom pár minút stratí kontakt s placentou tou krásnou bytosťou, vesmírnym oceánskym vedomím, so svojou matkou a svojim spôsobom aj so sebou samým s vierou v seba, v svoju silu, svoju lásku, dôveru v život.

Pripojenie placenty vedie k obnoveniu spojenia s dušou, uzdraveniu a zaceleniu energetických center. Vráti sa nám sila konať. Dôvera v seba. Rozvinie sa nám intuícia a tvorivé žitie. Získame zvnútra istotu , že sme “SPRÁVNI” že sme v poriadku. Dovtedy si často tento pocit správnosti nahrádzame umelo a získavame ho z okolia, pocitom uznania, potvrdením našej správnosti. Dieťa narodené správne nepochybuje o tom, že je správne.

Po pripojení placenty a placentárneho vedomia my osobne cítime obrovskú vďačnosť za svoj život, vďačnosť k našej milovanej planéte veľkej matke Zemi.

Sme vďační za spojenie s ňou a naše ukotvenie tu na Zemi. Cítime, že rovnako to cítia všetky prírodné národy a pôvodné civilizácie. Je to veľký dar žiť život, cítiť ho, byť ním.

Na posvátný rituál připojení placenty sa môžte objednať mailom tu.

 

Filip, Denisa, Natai

Filip, Denisa, Natai

S láskou, Filip, Denisa, Natai