20768216_1824336640914550_4420508959551566896_n

Náušnice – Zlatá nit života

Náušnice: ZLATÁ NIT ŽIVOTA
pravé a nebarvené minerály: malachit a lapis lazuli, stříbro ag925
cena: 490 Kč/ 19 Eur

Vzkaz:

Je úplně jedno, zda Tvůj život prochází obdobím “zraněné ženy” nebo “vítězné ženy” nebo “milující ženy”, případně “odevzdané ženy”.
Zlatá nit života je stále nedotknutá. 
V tichu srdce můžeš vnímat její tep.
Přinášíme Ti ticho, v kterém uslyšíš znovu svůj tep, tep života….

MALACHIT:
Malachit je kamenem nových začátků. Pomáhá vytvářet předpoklady pro nové začátky a dodává odvahu na každou změnu, kterou chce člověk ve svém životě vykonat. S malachitu jsou lidé stejně ochotni podstoupit jisté riziko a nemají z něho tak velký strach. Přesouvá informace z podvědomí do vědomí.

Pomáhá duchovnímu spojení s neviditelným světem, spirituálnímu vývoji a přístupu ke skrytým informacím. Kámen pro duchovní práci, psychiku a léčení. Silný ochranný kámen. Zvyšuje intuici. Probouzí vnitřní dítě a dokáže stimulovat sny. Má pozitivní vliv na přijímání informací.

Odrazuje od sebedestrukčních vztahů a pomáhá si uvědomit nepodstatné závazky mezi lidmi. Přináší empatii. Pomáhá otevřít srdce pro bezpodmínečnou a opravdovou lásku. Zvyšuje kreativitu a koncentraci. Výborný pohlcovač negativní energie.

LAPIS LAZULI:
Už ve starověkém Egyptě se považoval za posvátný kámen. Egypťané věřili, že se v něm skrývá nekonečná energie noční oblohy a hvězd. Ukrývá v sobě mnoho duchovních i tělesných účinků. Přináší klid a mír, působí proti depresi a rychle odstraňuje stres. Dodává odvahu, přináší soucit, poctivost a čestnost. Odstraňuje potíže s komunikací, učí naslouchání druhým.
Podporuje kreativitu, zesiluje myšlenky a vnáší do nich jasný pohled. Upevňuje vztahy, odstraňuje krutost a strádání.

Navozuje harmonii a zvyšuje sebevědomí. Pomáhá při upřímnosti, empatii. Rovněž rozvíjí objektivitu, jasnost a nadhled nad děním každodenního života. Stimuluje kreativitu, ale i intelekt a moudrost, což se projeví následně v činech. Pomáhá reálně posuzovat situace, do kterých se člověk dostal. Rovněž umí přinést úlevu při různých emocionálních traumatech a urychluje jejich léčení. Zbavuje člověka zbytečné zátěže z minulosti a dává mu šanci posunout se v životě vpřed.

S Láskou,
Denisa a Filip
www.bytvsrdci.org

https://www.facebook.com/groups/StvorenoLaskou/

Filip, Denisa, Natai

Filip, Denisa, Natai

S láskou, Filip, Denisa, Natai