Amazonit - turmalín_Fotor_001

NÁUŠNICE: Modrá Obloha – prodej

NÁUŠNICE z polodrahokamů a stříbra ag925 
(Amazonit, Růžový turmalín)
370 Kč / 14,50 Eur

“Fascinující modrá. Nikde ani mráček, jen modrá obloha. Všude okolo modrá, blankytně modrá.

V tomto nekonečném prostoru bez výšky a hloubky konečně najdeš klid a mír.

Ani myšlenka neproletí po Tvém nebi.
Co víc? Kam dál?
Všude okolo samá láska.”

AMAZONIT: 
Byl uctívaný jako talisman a šperk už v starověkém Egyptě, Mezopotámii a původními americkými kulturami. Přitahuje hojnost, nové obchody, štěstí ve finančích aktivitách. Má přívlastek naděje a prosperity. Přináší důvěru a naději v lepší budoucnost. Vlastnosti – jemnost a přátelskost. Posiluje vitalitu, radost ze života a přináší duševní rovnováhu a pokoj. Dokáže odehnat negativní energii a smutek a nahradit ho vírou a sebejistotou. Dává odvahu následovat své přesvědčení a věřit si. Probouzí intuici, pomáhá udržovat energii univerzální lásky. Je stvořený pro ty, kteří si vydělávají na živobytí tvořivostí. Podporuje kreativitu a tvořivost.

Je mimořádně uklidňujícím kamenem, tiší nervový systém, udržuje v rovnováze mužskou a ženskou energii, rozptyluje negativní energie a rozpouští negativní bloky, zmenšuje obavy a strach, zvyšuje intuici, pohlcuje škodlivé záření z mobilních telefonů a mikrovlnných trub. Zajišťuje úspěch v riskantních krocích. Otevírá srdeční a krční čakru. Má obdivuhodnou filtrační schopnost. Blokuje geopatogenní zóny. Pohlcuje elektromagnetické záření.

RŮŽOVÝ TURMALÍN:
Turmalín pročišťuje a transformuje příliš těžkou energii do podoby lehkých vibrací. Uzemňuje duchovní energii, čistí a vyrovnává všechny čakry a vytváří ochranný štít kolem těla.

Je to šamanský kámen, který zajišťuje ochranu během obřadů. Lze jej použít při věštění z koule. Tradičně se užíval při odhalování viníka nebo v těžkých dobách, aby naznačil směr, jímž se nadále ubírat.

Na tělesné úrovni obnovují rovnováhu mezi meridiány. Turmalín je pevně spjat s božskými energiemi.

V duševním životě napomáhá turmalín pochopení sebe sama i ostatních. Zavede vás hlouběji do vlastního nitra, zvýší vám sebedůvěru a potlačí strach. Zahání myšlenky navozující pocit oběti a přitahuje ke svému nositeli inspiraci, porozumění, toleranci a prosperitu.

Turmalín je účinný léčitel rozumu i duše. Uvádí do rovnováhy levou a pravou mozkovou hemisféru a proměňuje zakořeněné negativní myšlenkové vzorce v pozitivní. Uvádí do rovnováhy proud myšlenek, čakry a biomagnetický obal. Napomáhá při léčení paranoidních stavů a dyslexie. Zlepšuje koordinaci mezi rukou a zrakem společně s ukládáním a překladem zakódovaných informací.

RŮŽOVÝ TURMALÍN: funguje jako afrodiziakum, které v hmotném i duchovním světě přitahuje lásku. Podněcuje víru v lásku a utvrzuje v tom, že nejdříve musíme umět milovat sami sebe a teprve pak nás začnou milovat jiní. Kámen napomáhá sdílet s partnerem tělesnou rozkoš. Prostřednictvím srdeční čakry rozhání emocionální bolest a staré destruktivní pocity, pročišťuje je a spojuje lásku se spiritualitou. Zvyšuje pocit klidu a uvolnění. Růžový turmalín nás vede k moudrosti a soucitu. Zvyšuje schopnost přijímat léčivou energii. Růžový turmalín uvádí do rovnováhy nefungující endokrinní systém a léčí srdce, plíce a kůži.

S LÁSKOU,
Denisa a Filip
www.bytvsrdci.org

https://www.facebook.com/groups/StvorenoLaskou/?ref=bookmarks

Filip, Denisa, Natai

Filip, Denisa, Natai

S láskou, Filip, Denisa, Natai