20989142_1837188682962679_6034629212954219701_o

Náušnice – JISKRA ŽIVOTA

Náušnice: JISKRA ŽIVOTA
(karneol, křišťál aqua aura – zlatá, stříbro ag925/1000 pozlacené zlatem 585)

Cena náušnic: 610 Kč / 23,5 Eur
Cena náušnic s přívěskem na řetízek: 915 Kč / 35 Eur

 

“Milovaná, zažehni v sobě jiskru, která dřímá v Tvém nitru. Vnímej všechny své emoce a dovol jim existovat, prožij je ve svém těle, nechej je projít. 
Pod nimi plane samotná jiskra života, která Tě stvořila…je vášnivá, dobrodružná, živoucí…

Když zůstaneš otevřená všemu, co ve svém těle cítíš a necháš to projít, když přijmeš i to, co se Ti vyjádřit nechce, můžeš tuto jiskru znovu zažehnout. 
Jiskru ve svém břiše, jisrku ve svém srdci.

ŽIJ, milovaná! Plně se odevzdej životu, nechť v Tobě může opět v celé své síle a kráse proudit.”

 

KŘIŠŤÁL AQUA AURA: Aqua aura vzniká „alchymistickým“ procesem, při kterém se na krystal křišťálu nanášejí vzácné kovy (zlato, platina, titan, kobalt…).
Díky spojení křišťálu a drahých kovů aqua aura disponuje extrémně silnými vibracemi. Jak už její název napovídá, dokáže efektivně čistit, uklidňovat a léčit auru.

Aqua aura má zklidňující a relaxační účinek na emoce, je výborným pomocníkem pro uvolnění negativity a odstranění stresu, tiší staré rány a posiluje sebedůvěru a sebeúctu. Stimuluje a harmonizuje pátou, tj. krční čakru (Višuddha), tzn., že posiluje schopnost vyjádřit se a komunikovat. Účinek aqua aura křišťálu je spojován s konstruktivním, pozitivním způsobem vyjádření emocí, pravdomluvností a přímou řečí přímo „od srdce“. Tento druh křišťálu aktivuje duševní energii, uvolňuje vazby na minulost a vytváří prostor pro něco nového. Prohlubuje duchovní naladění svého majitele, je vhodný jako amulet proti psychickému útoku a talismanem pro meditace, kdy zesiluje pocit míru a bezpečí.

Aqua aura křišťály pomáhají vidět krásu kolem nás, povznášejí ducha a podporují přirozenou radost, naději a optimismus.
Jsou vhodnými talismany pro zesílení mysli při hledání cesty k novým horizontům a k novým možnostem. Nazývají se proto „startovními krystaly“. Učí nás mluvit „novým“ jazykem, být silnějšími, lepšími a upřímnými. Zvyšují naše úsilí o růst a rozvoj nových schopností.

ZLATÁ AQUA AURA pozitivně působí na vztahy, usměrňuje ego a sebevědomí uvádí do rovnováhy. Odstraňuje pocity méněcennosti, zbytečnosti, marnosti a posiluje vědomí vlastní hodnoty. Přitahuje spřízněnou duši a lásku. Aqua aura je symbolem zdraví, úspěchu a bohatství. Posiluje energetická centra a imunitu, ochraňuje před zářením, elektrosmogem a geopatogenními zónami. Odráží negativitu, je účinnou ochranou proti psychickým útokům.

KARNEOL: Karneol vás uzemní a ukotví v současné realitě. Jedná se o stabilizující kámen s vysokou energií. Dokáže čistit jiné kameny. Ve starověku se používal k ochraně mrtvých na jejich cestě do zásvětí. Při meditaci odstraňuje rušivé myšlenky a pomáhá naladit denní snění na všední realitu. Přináší ostřejší koncentraci a odhání duševní apatii.

Výborně obnovuje vitalitu, motivaci a účinně stimuluje tvořivé schopnosti. Vhodný pro dramatické situace. Psychologicky propůjčuje karneol schopnost vyrovnat se s průběhem životního cyklu a zahání strach ze smrti. Dodává odvahu, přináší pozitivní pohled na život, rozhání apatii a motivuje k úspěchu v podnikání i dalších oblastech. Karneol je užitečný při překonávání závislostí všeho druhu. Tento kámen vám pomůže získat víru v sebe sama stejně jako v to, co vnímáte kolem sebe. Pomáhá proniknout až k samým kořenům toho, co vám znepříjemňuje život, a dodává sílu k vytrvalému jednání. Duševně karneol zlepšuje schopnost analýzy a přináší jasnější vnímání okolního světa. V citové oblasti je kámen mocným ochráncem před závistí, vztekem a zlobou – ať už vaší vlastní, nebo ze strany jiných lidí. Utišuje zlost a brání vzniku negativních citů, jež nahrazuje láskou k životu.

Karneol je plný životní síly a vitality. Povzbuzuje metabolizmus. Aktivuje základní čakru ovlivňuje ženské reprodukční orgány a zvyšuje plodnost. Jedná se o kámen, který dokáže překonat frigiditu a impotenci, léčí revmatizmus, artritidu, neuralgii a deprese – zejména ty, jež se vyskytují v pozdějším věku. Reguluje tělní tekutiny a činnost ledvin. Urychluje léčení kostí a šlach. Pomáhá zlepšovat srážlivost krve. Karneol přispívá k lepšímu vstřebávání vitaminů a minerálů. Zajišťuje dobré prokrvování jednotlivých orgánů a tkání.

S LÁSKOU,
Denisa a Filip

STVOŘENO LÁSKOU NA FACEBOOKU

Filip, Denisa, Natai

Filip, Denisa, Natai

S láskou, Filip, Denisa, Natai