Dobrodružství života

NÁUŠNICE: Dobrodružství Života

NÁUŠNICE: Dobrodružství Života
(Ametyst, Karneol, stříbro ag925)
cena: 370 Kč / 14,50 Eur

Vzkaz:
“Z hloubky sebe sama tryská život. Dobrodružství života plné dětské radosti a hravosti.

Umožni tomuto životu projevit se. Vnímej to ohromné dobrodružství, které se manifestuje v každé jedné chvíli přímo před Tvýma očima.

Často pod závojem starostí nevidíme věci takové, jaké ve skutečnosti jsou. Přistupujeme k nim jako bysme je znaly odjakživa a věděli, co od nich čekat. Ony jsou však stále nové, v každou chvíli jiné – živoucí.

DOVOLUJ SI zas a znovu to krásné POPRVÉ.”

AMETYST: Je tradičně kamenem čistoty, zbožnosti a býval šperkem králů. Je to mimořádně mocný kámen s ohromnou ochrannou sílou, má vysoké spirituální vibrace.

Má silnou léčivou a očistnou moc, zahání nespavost a noční můry, vyvolává klidný spánek a příjemné ozdravující sny. Je kamenem klidu, zahání stres a negativní emoce, tiší strachy, vztek, obavy a zlobu, zvyšuje naděje, zahání pocit viny, zbystřuje mysl, je kamenem pravé, ryzí, emocionální lásky, posiluje věrnost. Napomáhá soustředění, pomáhá přijímat nové myšlenky, dodává rozhodnost, rozvíjí intuici, podporuje proměnu záměrů ve skutečnost. Pomáhá při léčbě alkoholismu a jiných závislostí. Čistí a harmonizuje krční a korunní čakru.

KARNEOL: Karneol vás uzemní a ukotví v současné realitě. Jedná se o stabilizující kámen s vysokou energií. Dokáže čistit jiné kameny. Ve starověku se používal k ochraně mrtvých na jejich cestě do zásvětí. Při meditaci odstraňuje rušivé myšlenky a pomáhá naladit denní snění na všední realitu. Přináší ostřejší koncentraci a odhání duševní apatii.

Výborně obnovuje vitalitu, motivaci a účinně stimuluje tvořivé schopnosti. Vhodný pro dramatické situace. Psychologicky propůjčuje karneol schopnost vyrovnat se s průběhem životního cyklu a zahání strach ze smrti. Dodává odvahu, přináší pozitivní pohled na život, rozhání apatii a motivuje k úspěchu v podnikání i dalších oblastech. Karneol je užitečný při překonávání závislostí všeho druhu. Tento kámen vám pomůže získat víru v sebe sama stejně jako v to, co vnímáte kolem sebe. Pomáhá proniknout až k samým kořenům toho, co vám znepříjemňuje život, a dodává sílu k vytrvalému jednání. Duševně karneol zlepšuje schopnost analýzy a přináší jasnější vnímání okolního světa. V citové oblasti je kámen mocným ochráncem před závistí, vztekem a zlobou – ať už vaší vlastní, nebo ze strany jiných lidí. Utišuje zlost a brání vzniku negativních citů, jež nahrazuje láskou k životu.

Karneol je plný životní síly a vitality.

S LÁSKOU,
Denisa a Filip
www.bytvsrdci.org

https://www.facebook.com/groups/StvorenoLaskou/?ref=bookmarks

Filip, Denisa, Natai

Filip, Denisa, Natai

S láskou, Filip, Denisa, Natai