Marcelka – léčení, elixíry a náhrdelník

Rodinku Adonai poznám už niekoľko rokov a som šťastná, že ich môžem nazvať svojimi priateľmi. Svojim srdcom, priateľskou radou a láskavosťou pomohli aj mne v niekoľkých oblastiach mne a mojej rodine. Či už to bolo cielene pomocou liečenia, elixírov, alebo náhrdelníkov, alebo len tým, že sú v mojom živote.

Liečenie

Dodnes si pamätám ten pocit, keď som odchádzala od Denisky a Filipa po ich intenzívnom liečení a mala som pocit, že sa začnú veci diať už len tak ako som sa rozhodla. U nich som si uvedomila, že to všetko je v nás. Ak zrazu stojíte a prijímate liečenie, prichádzate na to, že vy ste ten, kto tvorí svoju realitu a manifestujete to každým svojim činom vesmíru. Niekoľko dní po liečení sa začali diať zmeny vo mne, a odrážalo sa to na okolí. A či som našla, to čo som hľadala? Áno…našla som seba a tým sa otvorila cesta uskutočňovaniu plánu mojej duše. Deniska, Filip a neskôr i Nataiko sú milovanými sprievodcami, ktorí neustále ukazujú, kde mám pravdu a silu a lásku…v sebe, v pocitoch a v tom akí sme všetci skutoční. Liečenie otvorilo možnosť v mojom živote aby sa dialo to čo práve teraz s radosťou žijem.

Liečive elixíry

Elixíry mali pre našu rodinu dva efekty…vlastne oveľa viac, ale spomeniem dva základné. Jedny pôsobili ako „otvárač na konzervy“ a druhé ako „pohladenie“. S partnerom sme mali obaja elixíry a krásne bolo ako keď jeden z nás elixír užíval aj druhý z nás cítil účinok a možno dokonca silnejšie ako ten kto elixír užíval. Otvárali sa veci, ktoré potrebovali byť vyriešené a v láske zažité a tým vyčistené. Elixíry pomohli zintenzívniť proces otvárania a čistenia na vedomej úrovni s láskou.

Moja dcérka Vero, má 6 rôčkov, má k Deniske a Filipovi a Nataikovi veľmi vrúcny blízky vzťah založený na dôvere. Elixíry má od nich dva. Keď jeden využívala naplnila si fľaštičku obyčajnou vodou a hrala sa, že ho znova má. Každý večer si ho dávala sama, bez toho aby som jej pripomínala. Teraz má nový a jej večerný rituál pokračuje ďalej. Keď sa jej spýtam, prečo to robí, nepovie nič viac iba: …lebo je to pre mňa dobré. :-) Vero má silne vyvinutú intuíciu a zmysel hľadania pravdy a autenticity. Elixír, ktorý jej pomáha zbavovať sa nevhodných vecí na všetkých úrovniach má na ňu už spomínaný efekt: „pohladenia“. Cítim ako sa v nej uvoľňujú rôzne veci a tým elixír pracuje na jemnej úrovni aj so mnou. Náš vzťah sa za posledné obdobie zjemnil a zintenzívnila sa komunikácia od srdca k srdcu. Prešli sme obdobím veľkých zmien a ja verím, že aj vďaka elixírom sme ho v poriadku zvládli a objavili sme po ceste veľa pokladov pre nás obe.

Drahé kamene

Náhrdelníky a vzácne kamene sú pre mňa veľkým darom od Matky Zeme a milujem, keď s nimi vedia ľudia s láskou a porozumením spolupracovať. Deniska vkladá do náhrdelníkov toto umenie porozumenia posolstva kameňov a Filip dopĺňa ich iniciáciu aby svojmu majiteľovi otvorili brány tohto posolstva. Pre mňa prišlo veľké posolstvo harmonizácie medzi mužskou a ženskou stránkou vo mne a náhrdelník je mojim sprievodcom. Keďže verím, že náhody neexistujú, tvrdím s čistým srdcom, že keď je náhrdelník so mnou dejú sa veľmi intenzívne stretnutia a veci. Moja citlivosť a vnímanie stúpajú. Je krásne vnímať prácu …vlastne spoluprácu človeka a darov Matky Zeme…máme všetko čo potrebujeme…záleží na tom ako vieme dary použiť. V prípade týchto náhrdelníkov sú všetky dary použité v prospech toho kto ich nosí a otvára sa ich účinkom.

Marcela

Filip, Denisa, Natai

Filip, Denisa, Natai

S láskou, Filip, Denisa, Natai