15894563_1317526761654748_2009727875732347789_n

KOPŘIVA DVOUDOMÁ – Urtica Dioica

Milovaní,

máme tu další milovanou Bytost s jejím autentickým poselstvím. Když skrze nás přicházela poselství od konkrétních Homeodivin, velmi nás překvapovala jejich hloubka, přímost a nadhled.

Překvapovalo nás to, jak s námi velmi silně komunikují už jen při tom, když o nich píšeme.

Jsme velmi vděční, že můžeme být Poslové dalších úžasných Bytostí Matky Země.

Cítíte je, vnímáte je a tak Vám mohou plně otevřít svoji náruč.

S láskou, Denisa a Filip

 

KOPŘIVA – URTICA DIOICA
Pŕhľava Dvojdomá

Mluvit a konat tak, jak to v daný okamžik cítíte, je Vaše svrchované právo.

Možná často posloucháte tyto výrazy: „Toto by mělo být tak, toto se dělá takto, tamto se patří tak a toto může být jen takto. Ty bys měla být taková a ty by ses měl chovat tak. Ženy by měly být takové, muži by měli být takoví.“ Koho už však zajímá, jak to máte v sobě doopravdy?

No přece Vás, jen Vás.

Alergie, astma, onemocnění dýchacích cest, jsou jen jednou z možností, jak se sebepotlačení projevuje. Neberte to však jako pravidlo, dogma, koncept – není tomu tak vždy.

Omezení svobody je vnímané každým živým tvorem stejně – pociťuje utrpení. Když omezení nepřestává, dusí se.

Když se na mě podíváte, a to mě všichni dobře poznáte, nemáte mě většinou rádi. Říkáte: „Ta píchá a to pak pálí a svědí.“ Co jsem však provedla? Nic, jen Jsem. Jsem taková, jaká jsem. To Vy jste mě buď odtrhli, šlápli na mě nebo se mě dotkli. Chápete, co chci povědět?

Máte právo být takoví, jací jste. Máte právo být tam, kde jste. Máte právo na cokoli, co chce být a bude vyjádřené. Povězte vše, udělejte vše. Ne, já Vám nepomáhám vytvářet si hranice nebo se chránit.

Já Vám ukazuji, že TO, kým jste, netřeba ničemu přizpůsobovat. Jednoduše buďte přirozeně takoví, jací v danou chvíli jste, buďte opravdoví. A pokud se o Vás někdo píchne, je to jeho problém.

Více o Homeodivinum Květinových esencí ZDE:

Filip, Denisa, Natai

Filip, Denisa, Natai

S láskou, Filip, Denisa, Natai