filip

INDIVIDUÁLNÍ TERAPIE S FILIPEM – PRAHA a BRATISLAVA

FILIP ADONAI
Liečenie / uzdravovanie
Termín: 21.3. PRAHA, Sadská 804/14, Praha 9, Hloubětín
Termín: 30.3. BRATISLAVA, Potraviny Motýlik, Milana Marečka 2-6 od 8:00 – 19:00 hod

 

Objednať sa môžte na my3@bytvsrdci.org alebo telefonicky 606553614, prípadne cez online rezervačný systém: https://bytvsrdci.reservio.com/
Kliknete na jeden z termínov. Ak sa Vám ukáže červené okno s textom rezervovať, termín je voľný. Ak sa Vám ukáže „událost je plná“ skúste iný další z voľných termínov.

Kterýkoli den, mimo úterý v Pelhřimově v Centru vnitřní krásy a harmonie (blízko náměstí) – do Pelhřimova se prosím objednávejte na telefonním čísle: 606 553 614 nebo na mailu: my3@bytvsrdci.org

 

Drahí priatelia, ak pri týchto riadkoch cítíte v srdci, že sa viete uzdraviť, vyliečiť jednoducho sa ku Vám dostane tento odkaz.

Pozrite sa mi do očí a nenájdete nič iné, len to čo je za tými vašimi. Ćistú lásku a radosť.

Váš vnútorný liečiteľ čaká kým ho pustíte do práce, kým Vaše ego povolí zovretie a umožní toto láskyplné stretnutie. Ja budem trpezlivo po celý čas s Vami.

Ako malý chlapec som cítil a videl veci inak ako rodičia alebo naši známi. Pocit jednoty, intenzívne vhľady do absolutna, ktoré boli nazývané rodičmi ako pozeranie do blba. Absolútna dôvera v silu lásky, ktorá hýbe telom. Všetko čo som zasadil, rástlo. Keď som chytil pokazené starožitné hodinky po pradedovi, začali ísť. Keď som mal 20 rokov uzdravil som zopár ľudí bez akejkoľvek znalosti, jednoducho sa to tak stalo. Priložil som ruku na nohu, močový mechúr, chrbticu, hlavu a bolesť alebo opuch po operácií na druhý deň zmizol. Bolo jedno, či je to spálené tkanivo po ožarovaní, ktoré už mesiace krvácalo, polámané stavce na krku z úrazu, keď kamarát skočil do plytkej vody a zostal pár minút ochrnutý, alebo noha 80 ročnej babičky po operácii dva krát väčšia ako druhá zdravá. Ženy po 40 tke, ktoré nemohli mať deti aj napriek pokusom reprodukčních kliník, majú deti. Ľudia, ktorých lekári už odpísali šťastne žijú. Ľudia, ktorí si chceli siahnuť na život so slzami v očiach žijú každú minútu, ktorá je im daná.Láska a vďačnosť zo mňa prúdi s každým človekom. Neuzdravilo sa „iba“ ich telo a duša, ale stalo sa niečo viac. Našli cestu k sebe.Neskôr som začal „študovať“ všetky možné cesty, metódy, spôsoby, zbieral som certifikáty a kurzy.Keď sme sa stretli s Deniskou a presťahovali na Vysočinu, spálil som všetky certifikáty. To, čo zostalo sa spáliť nedá. Láska k existencii, k ľuďským bytostiam a absolútne prijímanie.

Ako popísať a pomenovať čo sa deje pri liečení – uzdravovaní, keď za mňou prídete?

Nedá sa vôbec plánovať, čo sa udeje, aký bude „postup“. Možno Vám poviem, časť príbehu, ktorý sa mi v obrazoch rozvinie pri stretnutí s Vami a pri liečení. Možno Vám poviem niečo z Vašej blízkej alebo ďalekej minulosti. Možno Vám popíšem Vaše bolesti, ktoré cítim fyzicky na svojom tele. Bolesti na rôznych miestach Vášho tela, kde sú energetické bloky a to aj na miestach, ktoré nepociťujete ako primárne problematické.

Jedno je však společné a to úprimná láska, vďačnosť a prítomnosť. To je priestor, v ktorom môžte odložiť úplne všetko. Tak ako lekári v nemocnici vravia odložte si a myslia tým oblečenie, tak ja hovorím odložte si a myslím tým všetko čím nie ste, všetko čo Vás odvádza od Vás. A u mňa to môžte nechať. Je to priestor lásky a dôvery, ktorý Vám to umožní.

Ste to totiž vy sami, ktorí sa rozhodnete prepustiť niečo, čo už nepotrebujete a čo Vám spôsobovalo bolesť, chorobu, alebo iné trápenie na duši, vo vzťahu, či inej oblasti života. Takto to působí ešte dlho potom čo za mňou prídete. Spolu len naštartujeme „vesmírny striptíz“, keď začnete odhadzovať všetko, čo Nie ste Vy. Všetko, čo Vám prekáža vo výhlade.
Spontánne prídete na to, že ste na slnku, je krásne počasie 30 stupňov a Vy už naozaj nepotrebujete tých 8 svetrov čo máte oblečených, aby Vám bolo teplo. A keď Vám to príde ako dobrý nápad, môžte si ich vyzliecť a užívať si voľnosť pohybu a vánok na holej koži, dotyk slnka, pohladenie.

Nesúdim Vás, neposudzujem, nehodnotím, nedefinujem. Ste na hodinu v čistom prijatí, čistom bytí, úprimnej láske, v svojom bytí, v PRÍTOMNOSTI.

V stave naprostej prítomnosti a prijatí som Vašim sprievodcom. Často příliš ulpievame na minulých zraneniach a traumách, na bolesti alebo strachu z budúcnosti. Uzdravenie je však možné jedine v prítomnom okamžiku, TU a TERAZ je cesta k Vášmu uzdraveniu. JA sa ponorím s Vami všade kam si dovolíte, pôjdem s Vami do bolesti, na stretnutie so všetkými strachmi a zraneniami.

S láskou a vďačnosťou Vás budem držať za ruku, kým prepustíte alebo príjmete v láske To, čo v daný moment príde.

Těším sa na Vás, Filip

Cena za liečenie za 1,5 hodiny je 1200 korún v ČR / 50 Eur na Slovensku

Ak máte pocit, že potrebujete viac času, objednajte si 2 hodiny. Tu neexistujú žiadne normy, či stačí hodina alebo treba 2. Je to o pocite, o Vašom pocite.

Objednávka platí po zaplacení zálohy 500 korun  na účet:
2900967099/2010 v případě Slovenska prosíme zálohu 20 Eur na účet: IBAN: CZ7120100000002200967223, SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX

Filip, Denisa, Natai

Filip, Denisa, Natai

S láskou, Filip, Denisa, Natai