17218313_1395937033813720_4395707157961311414_o

HOMEODIVINUM RŮŽE

Naši milovaní,

dnes “se vybrala” další dvě Homeodivinum Stvořeníčka, která Vám mohou být průvodcemi na Vaší cestě k sobě.

Je ohromné, jak nám skočila do ruky právě Pampeliška, která nám začíná pomalu vykukovat i v přírodě. Spolu s ní jsme ještě vybrali Růži (královnu květin). Po přečtení obou jejich poselství jsme s úžasem vnímali, jak úžasně se tyto dvě Bytosti doplňují.

Moc děkujeme za všechna Vaše sdílení. Velmi si toho vážíme. Zas a znovu nás dojímá to, co s Homeodiviny prožíváte. Dojímá nás, jak Vás navrací k Vašemu středu, kde cítíte ten léčivý a všeprostupující klid, jenž je Vám i v životních bouřích víc a víc hmatatelný. Děkujeme Bytostem Země a děkujeme Vám, milovaným lidem, přátelům.

S láskou vyprovodíme Homeodivinum Stvořeníčka až k Vám, když si Vás zavolají.

Zde jsou autentická poselství dvou Homeodivin, které zaťukaly na naše srdce:

RŮŽE – ROSA
Ruža

Otevírám srdce, uvolňuji hlavu – spojuji hlavu a srdce.

Vracím do života lásku, vášeň a vděčnost. Přináším svobodu, lehkost a volnost Vašemu srdci, Vašemu bytí.

Chcete cítit, jak Vaše srdce radostně přede a postupně se rozlévá do celého těla? Tělo se začíná pohupovat a předení zesiluje. Pokud se uvolníte, celé tělo se Vám bude pohybovat dopředu a dozadu a ve středě hrudníku budete vnímat silné vibrování.

To se právě otevřelo Vaše srdce a Vy začínáte konečně skutečně žít.

Uvolňuji stavy úzkosti, životního zklamání, všechny emocionální i fyzické bolesti a onemocnění srdce. Kompletně zaceluji energetické pole srdeční čakry a obě srdeční čakry uvádím do rovnováhy. Můžete, ale také nemusíte, cítit prudké škubnutí nebo píchnutí v hlavě nebo při srdci – to je příznak uvolnění blokované energie.

Někdy hovoříte o srdečných lidech, o tom teple, které z nich vyzařuje, o vroucnosti a čisté lásce, která z nich září, a se kterou Vás přijímají bez souzení. Ten srdečný člověk jsi Ty, milovaná bytosti.

S dojetím se dívám, jak se uvolňují vaše vztahy, jak se obnovuje Vaše citlivost, vnímání zázraku života a zrození ve všem.

Bez srdce je celý svět chladný, studený a robotický. V takovém stavu hledáte smysl, hledáte naplnění, ale nenacházíte jej. V ničem vnějším ho totiž nenajdete.

Naplnění je ve Vás, ve vašem srdci. Já Vám ho otevírám, aby měl Váš ŽIVOT smysl.

Ze srdce,
Denisa a Filip
www.bytvsrdci.org
my3@bytvsrdci.org

Filip, Denisa, Natai

Filip, Denisa, Natai

S láskou, Filip, Denisa, Natai