17212249_1395935840480506_2024832773827042771_o

HOMEODIVINUM PAMPELIŠKA LÉKAŘSKÁ

Naši milovaní,

dnes “se vybrala” další dvě Homeodivinum Stvořeníčka, která Vám mohou být průvodcemi na Vaší cestě k sobě.

Je ohromné, jak nám skočila do ruky právě Pampeliška, která nám začíná pomalu vykukovat i v přírodě. Spolu s ní jsme ještě vybrali Růži (královnu květin). Po přečtení obou jejich poselství jsme s úžasem vnímali, jak úžasně se tyto dvě Bytosti doplňují.

Moc děkujeme za všechna Vaše sdílení. Velmi si toho vážíme. Zas a znovu nás dojímá to, co s Homeodiviny prožíváte. Dojímá nás, jak Vás navrací k Vašemu středu, kde cítíte ten léčivý a všeprostupující klid, jenž je Vám i v životních bouřích víc a víc hmatatelný. Děkujeme Bytostem Země a děkujeme Vám, milovaným lidem, přátelům.

S láskou vyprovodíme Homeodivinum Stvořeníčka až k Vám, když si Vás zavolají.

Zde jsou autentická poselství dvou Homeodivin, která zaťukala na naše srdce:

PAMPELIŠKA LÉKAŘSKÁ – TARAXACUM OFFICINALE
Púpava lakárska

Pomáhám strávit hořkost života a ukazuji zářivé slunce a neochvějný klid ve Vás.

Jsem užitečná pro všechny, co mají dlouhodobé problémy s trávícím traktem, s nadýmáním a hmotností. Jste buď tuční nebo moc hubení, nechutná Vám jídlo, máte ztvrdnutý žaludek a často Vás trápí bolest břicha až křeče.

V psychické rovině Vám pomáhám odpustit, povolit, pustit dolů trávícím traktem vše, co přináší život. Uvolňuji křečovité sevření, které Vás nutí dělat věci jen správně, chovat se zodpovědně a vyhýbat se zlu. Není žádnou katastrofou, když přijde do života situace, kterou jste neplánovali, kterou jste si nepředstavovali nebo je pro Vás jakkoli jinak nepřijatelná. Co naděláte, ta situace je tu a je tu právě teď. Právě teď ji také můžete pozdravit a ukázat jí cestu dolů trávícím traktem, kde se naplní její osud. Můžete si takové situace také sbírat a křečovitě se jich držet. Pomáhám Vám odpustit sobě, blízkým, přátelům i nepřátelům. Pomáhám Vám trávit životní stravu tak, jak přichází. Pomáhám Vám opustit roli viníka nebo oběti.

Lidé v životě někdy fungují tak zvláštně. Přijde „nestravitelná“ situace a Vy se ji snažíte vykopat ze žaludku ven. Žaludek je stáhnutý a situace nejde ani ven ani dovnitř. To Vám blokuje nesmírné množství energie a Vaše trávení pomalu přestává fungovat.

Přináším Vám neochvějné vědomí, že Vaše věčné slunce stále svítí, i když jsou na obloze mraky.

Nechejte mraky být, nechť si naplní svůj mračný osud. Vám zůstane čas svítit na kapky deště a vytvářet duhu.

Ze srdce,
Denisa a Filip
www.bytvsrdci.org
my3@bytvsrdci.org

Filip, Denisa, Natai

Filip, Denisa, Natai

S láskou, Filip, Denisa, Natai