14917047_1210390779035014_7254667512648748918_o

HOMEODIVINUM KVĚTINOVÉ ESENCE

Když ke mně v létě promluvili rostliny na louce, netušil jsem, že to bude mít výsledek ve formě Homeodivinum Květinových Esencí.

Kdysi dávno medicinmani každému, kdo onemocněl, připravili pytlíček s medicínou. Ta medicína obnovila spojení s Velkým Duchem, který nás všechny spojuje a kterým všichni jsme. Tato medicína se svým vlastním světlem prozáří k samotné podstatě „nemocného“, který na čas zapomněl, čím je. Takto se navrátí věčný Duch plně do těla, aby Existence mohla projevit přes každou bytost přesně to, co potřebuje.

Jsme s Denisou nesmírně šťastní, že Vám můžeme přinést takovou medicínu. Ještě šťastnější jsme z toho, jak je to celé jednoduché a tím medicinmanem není nikdo jiný, než Váš věčný Duch lásky, který si vybere přesně to, co potřebuje, aby mohl plně zářit do světa.

Většinou vnímáme rostliny jako zdroj chemických látek, které jen vyluhujeme nebo z nich vyrobíme preparát a oni nám ulehčí vykašlávání hlenů nebo dodají jinou potřebnou látku – například, aby nás nebolely svaly, klouby, hlava nebo žaludek.

V Homeodivinu je působení jednoduché a zároveň odlišené od všeho, co poznáte. Rostliny obsahují v základě to stejné vědomí jako my, my jsme nimi, oni jsou námi.

Pokud s vděčností, jako s nejlepšími přáteli, připravujete spolu s Duchem rostlin esence, působí tak, že se jejich čisté světlo, které vyzařuje z esencí, prozáří až k Vaší esenci bytostného Já a ukáže Vám, kým ve své podstatě jste.

V kombinaci rostlin si vyberete svůj „akční podpůrný tým“. Zajímavé na tom je, že jsou to Duchové rostlin, kteří umožňují toto rozvzpomenutí, jsou to Duchové rostlin, kteří umožnili vytvoření Homeodivinum Esencí. Zároveň jste to i Vy, milovaní přátelé, kteří jste se rozhodli pro spolupráci s nimi. Je to taková dokonalá souhra Stvoření – z mého pohledu se to ani nedá vysvětlit.

V rozpoznání naší pravé podstaty, povahy toho, kým jsme, se ukrývá naše celoživotní hledání. Toto je esence každého vytvořeného Homeodivinum preparátu – cesta k podstatě každého člověka.

 

Zpátky na ZEM, aneb jak ten zázrak vlastně působí

Je dobré si uvědomit, že většina z nás téměř celý život prožije v iluzích a v zajetích různých konceptů a programů. I Ti „duchovně se vyvíjející“, hledající nebo jinak smýšlející, jsou často vytrženi realitou ze snu.

Popíšeme Vám s Denisou naši zkušenost a budeme rádi, když nám napíšete Vy tu Vaši tak jako mnoho našich přátel, kteří už Homeodivinum užívají.

S prvním „Osobním Homeodivinem“ se objevil velký prostor klidu a ticha. Je to ten prostor a pokoj, kterým jsme, který každý jeden z nás v sobě má, a o kterém se píše v knihách a mluví na facebooku. JPotom však přijde „bum“ – rána osudu, pošplíchá Vás auto na zastávce nebo jen nahněvaně vyskočíte na děti nebo partnera. Nám se tu odkrylo čarovné ticho a pokoj. V situacích, kde jsme dřív jednali podrážděně, nahněvaně, nervózně, nedočkavě nebo jinak, dosaďte si každý to svoje, tam byl najednou klid a ticho. Situace, které nám zvyšovaly tlak, byly najednou jen událostmi. Překvapovalo nás to každý den znova.

S další lahvičkou se šlo do hloubky. A tak to jde s každou novou. Odkrývají se všechny věci, vlastnosti, projevy, koncepty, které nejsou námi a ty v tom rozpoznání odcházejí. Tělo se uvolňuje a odchází například dlouholetá žárlivost, strach ze samoty, lenivost, strach ze smrti, podrážděnost, atd.

Procházíte těmito stavy, strachy, vlastnostmi jinak, než jak jste byli zvyklí. Nejde o to, aby ze života jen tak něco zmizelo – žijeme život v jeho pestrosti… Je to spíše o tom, že na to, co k Vám přichází, reagujete jinak – jako by ten klid, který Vám tyto úžasné bytosti v podobě esencí předaly, byl základem pro vaše další reakce a kroky. Možná ještě někdy pocítíte strach, samotu, lenivost, podrážděnost atd. Už ji však skutečně VIDÍTE. Prožíváte ji a zároveň dokážete mít nad tím vším nadhled. A to, co je nejdůležitější – dokážete to PUSTIT… Ve chvíli, kdy tohle prožijete, může odejít to, co vás třeba i celý život soužilo a trápilo. V takovém tempu a takovém čase, jak si sami umožníte.

Homeodivinum není „ibuprofen“, abyste „umrtvili“ bolest. Homeodivinum Vás pohladí, vyvolá vnitřní klid a následně Vám ukáže trn v patě, abyste si ho mohli s láskou v srdci vytáhnout.

Máme rádi jednoduché a praktické věci a Homeodivinum je přesně takové.

 

Dobře, ale co to to HOMEODIVINUM vlastně je?

Homeodivinum už z názvu vyjadřuje, že je „Stvoření Podobné“.

Většina přípravků/léků se snaží člověka zbavit choroby, případně vyvolat akci, na kterou organizmus odpoví a dostane se do vyváženého stavu. Takový přístup je svým způsobem druhem boje, souboje.

Homeodivinum je projevením třetí „síly“, která spojuje plus a mínus, „dobré“ a „zlé“.

Homeodivinum nebojuje. Nepůsobí ani „proti“ chorobě, ani nebojuje „za“ zdraví. Sjednocuje protiklady jejich transformací.

S tímto záměrem přesahujícím dualitu je Homeodivinum vyrobené.

Ve stavu všeobjímající lásky a přítomnosti.

Někteří z Vás to nazývají „Kristovským vědomím“, někteří „Pravou podstatou“, někteří jen „Přítomností“, stavem „TADY a TEĎ“. Na terminologii nezáleží.

Samotná výroba preparátů je realizovaná v tomto stavu vděčnosti, lásky a odevzdání Existenci. Při tomto postupu výroby je možné cítit, jak Existence vstupuje do „výroby“ a tato „třetí“ síla se v preparátu aktivuje a ožívá. Je náročně slovy popsat tento stav, třeba ho zažít použitím některého z našich přípravků.

Homeodivinum Vás vede k sobě, k Vaší pravé podstatě. S láskou přesahující běžně vnímanou lásku. S vděčností přesahující běžně vnímanou vděčnost.

Homeodivinum Vám ukazuje na tu část vás, která je věčná, neměnná, nekonečná a původní.

Tam, kde je to potřebné, je pro konzervaci v Homeodivinu použitý ten nejkvalitnější alkohol (26 ročný francouzský koňak z nejkvalitnějšího hroznu).

Homeodivinum je vyráběno na míru. Obsahuje krystal, který je na Vás naladěn a uchovává potřebné frekvence.

 

Jak si objednat Homeodivinum?

Homeodivinum je vyráběné ve dvou formách. Jedna je forma kapek na vnitřní užívání a druhá je forma rozprašovače, kterým se můžete osvěžovat v průběhu celého dne. Rozprašovač spolu s léčivými květinovými esencemi obsahuje i ty nejkvalitnější esenciální oleje.

Homeodivinum si můžete objednat na e-mailu: my3@bytvsrdci.org nebo u svého terapeuta, který s námi spolupracuje.

Jak objednat Osobní Homeodivinum se dočtete ZDE.

Cena za Osobní Homeodivinum (terapeutem namíchaná kombinace esencí)

Kapky 30 ml:                      333 Kč / 13 Eur

Rozprašovač 50 ml:          444 Kč /17 Eur

Kapky + Rozprašovač:     555 Kč/ 22 Eur

 

Cena za Jednodruhové Homeodivinum:

Kapky 30 ml:                         233 Kč / 9 Eur

Rozprašovač 50 ml:             333 Kč / 13 Eur

Kapky + Rozprašovač:       444 Kč / 17 Eur

 

POUŽITÍ HOMEODIVINUM KVĚTINOVÝCH ESENCÍ

Milovaní,

nejdříve doporučujeme lahvičku s láskou přiložit k srdci a spojit se s její energií. A to při každém jejím používání. Tak jako naše náhrdelníky z polodrahokamů, tak i tyto lahvičky nesou specifickou energii přímo pro svého majitele a komunikují s ním. Čím víc je dokáže vnímat a s vděčností a láskou používat, tím víc vnímá jejich podporu a pomoc.

Tento malý rituál, ztišení a spojení se s Homeodivinem, vám pomůže vejít znovu do těla a ukotvit se v něm. Když se spojíte se svým tělem, když v něm jste, Matka Zem, která vám darovala vaše krásné tělo i tuto Esenci, vás může podporovat. Otevřeli jste jí bránu a ona může vstoupit, vyživovat vás a být vám věrnou průvodkyní na cestě životem.

I když se jedná o jednodruhovou lahvičku, každá je naladěna na konkrétního člověka, a tím je její vyzařování vždy jiné. Vtiskne se do ní jeho momentální naladění, aby ho v dané období podporovala v jeho cestě a s tím, s čím se na ní setkává. Proto i dvě totožné Esence, budete vnímat v každém období jinak.

Jsou to živé bytosti a jsou připraveny tu být pro vás, aby vás podpořily na cestě k Sobě a pomohly vám propouštět to, co vám k tomu zahaluje cestu na fyzické či duševní úrovni.

 

UŽÍVÁNÍ HOMEODIVINA:

Kapky i rozprašovač používejte dle svého cítění. Neexistují zde žádné návody a pravidla kolikrát denně kolik kapek užívat. Vy jste svým vlastním léčitelem. Vaše tělo a duše v něm vás vždy neomylně vedou.

Kapky je možné kápnout do vody a vypít, nebo kápnout přímo do úst tak, aby se jich pipeta nedotýkala. Je také možné kápnout kapičku na zápěstí nebo zátylek.

Možná vám přijde zcela nový způsob, jak kapičky užívat.

Rozprašovač stačí zatřást, aby se spojily všechny složky nastříkat nad sebe a v odevzdání nechat tuto lahodnou spršku dopadat na sebe. Můžete si i rukama uhladit auru. Rozprašovač je možné nastříkat i do umytých ještě vlhkých vlasů nebo do vlasové pokožky. Sami ucítíte, co je pro vás nejlepší a jak rozprašovač používat.

Složení:

V Homeodivinu jsou Esence léčivých květin macerované na Slunci v lůně Matky Země a krystal pro naladění Homeodivina přímo na Vás.

V kapkách i rozprašovači je voda ze studánky s částečkami stříbra – už samotná tato voda je léčivá a velmi živá. Tam, kde je potřebné, je v Homeodivinu pro konzervaci použitý ten nejkvalitnější alkohol (26 roční francouzský koňak z nejkvalitnějšího hroznu). Samotná voda se stříbrem konzervuje a vydrží až půl roku, aniž by se musela konzervovat, proto je možné vyrobit Homeodivinum i čistě bez alkoholu – třeba v případě dětí.

Rozprašovač pak obsahuje navíc ty nejkvalitnější BIO éterické oleje.

S láskou,

Denisa a Filip

www.bytvsrdci.org

mail: my3@bytvsrdci.org

Filip, Denisa, Natai

Filip, Denisa, Natai

S láskou, Filip, Denisa, Natai