16178478_1327227024018055_2692131709396896498_o

HOMEODIVINUM: HADINEC OBECNÝ

Dnes ráno s prvními slunečními paprsky jsme s Nataikem vytáhly dvě Homeodivina, která chtějí právě teď do světa. Zajímavé na tom je, že obě tyto Bytosti se týkají Vnášení Světla do Temnoty a pomyslného Zla v nás.

HADINEC OBECNÝ – ECHIUM VULGARE

Hadinec Obyčajný

Archanděl Michael rostlinné říše. Štít.

Jsem silná, záchranná a ochranná bytost rostlinné říše. Zachraňuji životy, které chtějí být zachráněné.

Můžete mě používat při všech život ohrožujících událostech. Od smrtelných onemocnění po ty nejtěžší psychické stavy. Pomáhám při těžkých depresích, samovražedných myšlenkách a celkové rezignaci na život.

To vše jsou příznaky hluboké otravy. Otravy, kterou třeba zastavit protijedem a tím jsem já. V největší temnotě najdu Světlo a spojím se s ním – znovu Vás rozzářím. Podporuji a posiluji všechny ostatní Bytosti rostlinné říše, a to v některých případech až tisíc násobně .

Vytvářím nový komunikační most Ducha s duší. Otevřete směle oči – je tu opět zářivé a jasné Světlo.

Pocítíte dokonalý příval energie, až to může být místy vnímané nepříjemně. Nemějte obavy, po chvíli tento tlak a neklid v končetinách ustane a zůstane jen jasná živost. Teď můžete začít skutečně ŽÍT.

Můžete mě používat také jako štít, ochrannou bublinu při plynutí životem. Když Vás čekávají těžké a náročné situace, budu s Vámi a budu Vám neustále ukazovat Vaše Světlo.

Více o Homeodivinu ZDE.

Filip, Denisa, Natai

Filip, Denisa, Natai

S láskou, Filip, Denisa, Natai