17757332_1421101827963907_2581726289268797905_n

CESTA K SOBĚ S HOMEODIVINUM ESENCEMI 23.4. Pelhřimov

Nedele: 23.4. .2017 od 10:00 do 17:00 hod
Centrum harmonie a vnitřní krásy Pelhřimov

“Všechny kopce, pohoří, všechny louky a lesy jsou přirozené lékárny.” Paracelsus

Milovaní,

zveme Vás na seminář, kde si vzpomenete na to, že umíte cítit Duchy rostlin a minerálů a spolupracovat s nimi při uzdravování.

Vzpomenete si a obnovíte spojení se Zemí, která Vás následně začne neomylně vést spolu s Vašim srdcem životem.

Homeodivinum Květinové Esence Vám pomohou uvolnit a propustit vše, co Vám brání žít život v jeho plnosti a s radostným srdcem.

Každý z Vás si během terapeutického semináře namíchá Osobní Homeodivinum z výběru 25-ti Květinových Esencí a s každou z nich se osobně seznámí.

Je možné, že jste už delší dobu přemýšleli, jak pokračovat v životě dál. Vaše současná práce Vás už nenaplňuje a toužíte dělat něco nové a živé, co naplňuje Vaše srdce.

Pokud si Vás Homeodivinum Květinové esence zavolají tak jako nás, je tu pro Vás příležitost v lásce a ze srdce pracovat spolu s Duchy rostlin při probouzení a uzdravování lidských bytostí.

Cena celodenního semináře je 800 Kč. V ceně je Osobní Homeodivinum sada (kapky a rozprašovač) v hodnotě 555 Kč.

Keby ste chceli prísť aj v nedeľu máme pre Vás pripravený Uzdravovací seminár. link a informácie tu: http://bytvsrdci.org/celodenni-uzdravovaci-seminar-23-4-v-pelhrimove/

Registrace je platná po zaplacení zálohy 300 Kč na účet: 2900967099/2010

Pro přihlášení nás, prosím, kontaktujte na tomto e-mailu: my3@bytvsrdci.org

Více o Homeodivinum Esencích ZDE: http://bytvsrdci.org/homeodivinum-kvetinove-esence/

S láskou,

Filip a Denisa

PS: “Zrovna dnes sa ku mne dostala informácia ako “liečili” svojich ľudí domorodí pôvodní obyvatelia Brazílskych lesov kmeňa Desana.

V stave prítomnosti v spolupráci s vodou, minerálmi, rastlinami, celým stvorením, spevom. Takto vytvorili liečivý nápoj, ktorý človeka uzdravil.

Keď sa ich pýtali, či sa dá uzdravovať aj bez tohto “vehikula” bez liečivej vody, ktorá obsahovala uzdravujúce substancie, ich odpoveď bola, áno, je to možné len to trvá dlhšie.

Je to milé ako sa ku Vám dostanú informácie, ktoré Vám objasnia existenciu napríklad Homeodivinum Esencií, ktoré som začal používať s Deniskou pre nás a následne pre ľudí čo ku mne chodia na liečenie.

Ak si Vás Homeodivinum zavolá, teším sa na Vás milovaní priatelia. A Matka príroda s celým stvorením ako autor tiež. 

S láskou Filip

Filip, Denisa, Natai

Filip, Denisa, Natai

S láskou, Filip, Denisa, Natai