19553881_441684552879424_1304558715701840215_n

BUĎTE SEBOU, TÝM ČÍM STE UŽ TERAZ

Drahí priatelia, dnes jedno malé tajomstvo.

BUĎTE SEBOU, TÝM ČÍM STE UŽ TERAZ

Narodili ste sa dokonalí, hotoví, celiství. V tomto živote nepotrebujete získať a dosiahnuť absolútne NIČ.

Ak sa pozriete na túto fotku, zbadáte, že tam nechýba nič.
To, čo Vám bráni žiť v prítomnosti je Vaša myseľ, ktorá produkuje ilúziu oddelenosti, nedostatočnosti, malosti, toho, že treba niečo dosiahnuť, že to treba dosahovať postupne a že stav radosti a spokojnosti raz, keď to ona uzná za vhodné príde.

Život sám osebe je zázrakom existencie a To, čo vytvára nespokojnosť a utrpenie je Vaša egom spútaná myseľ.

Pod vplyvom tejto iluzórnej osobnosti, “bytosti”, ktorá pohltí celý Váš život, začína a u väčšiny ľudí celý život pokračuje hra o dominanciu nad vašim životom.

Tak často prežívate celý život pod kontrolou a v područí tohto imaginárneho “priateľa” ktorý Vám každý deň, každú hodinu, každú minútu “radí” čo máte robiť, kam máte ísť a hovorí Vám čo si máte kúpiť alebo zabezpečiť aby ste dosiahli štastie.

Zo skúseností, stretnutí a rozhovorov s Vami vidím kam často vedú snahy o vylepšenie EGA a to od tých jemnejších spôsobov po tie výraznejšie.

Hra Ega je taká sofistikovaná, že je ju veľmi často ťažké na prvý pohľad prekuknúť. Schováva sa aj za pekné veci, pomoc sebe, pomoc ľuďom, rozvoj energie, pripojenie na vesmírnu energiu, spojenie s vyšším ja, spojenie so svojim anjelom, zistenie svojho duchovného mena, svojej karmy, budúcnosti, minulosti, … nechcem sa púšťať do konkrétností a rozdelovať veci na dobré a zlé. Dovolím si však vysloviť, že nepotrebujete absolútne nič z toho. Len Vás to zamotá, popletie, uväzní, vysaje z Vás energiu a zavedie do slepých uličiek.

Plno mojich klientov skončilo po takýchto pokusoch na oddeleniach psychiatrických liečební alebo v ťažkých depresiách a to aj dlhé roky. Stalo sa to po často krásnych terapiách, seminároch. V niektorých prípadoch to bolo reiki, v iných kvantové liečenia, v iných zas prášok zo zázračnej žaby alebo ženský, mužský, partnerský, anjelský, energetický, … seminár.

Existuje veľa z Vás, ktorí sa živíte rôznymi terapiami. A to aj s dobrou vôľou a otvoreným srdcom. Často je to však naivný prístup, kde netušíte v čom všetkom ste ponorení a kto Vás vodí za nos.

Všetko čo, využíva predstavivosť, zámer, využitie emócií, srdca, snaha o zmenu čokohoľvek je znakom že ste mimo prúd existencie, uviazli ste v sieti Matrixe.

Je to podobné ako s drogovou závislosťou napríklad na kokain alebo heroin. Po počiatočnej obrovskej eufórii, beriete napokon stále vyšie dávky a v poslednom štádiu, ste radi, ak sa cítite aspoň ako tak normálne a vládzete vyliezť po schodoch a apoň niečo zjesť a pár hodín v kľude si pospať.

Vaše vedomie je spútavané v čoraz väčšej a komplikovanejšej štruktúre Vášho “duchovného” ega.

S láskou spomínate na tie “jednoduché” časy, keď ste ešte o “duchovnom” rozvoji nevedeli nič.

Ako z toho kola von?

Jednoducho, opustite všetko, všetky snahy o vylepšovanie, dosahovanie, zduchovňovanie, vráťte sa k sebe, k svojej prirodzenosti.

Nepotrebujete vedieť, ako zomriete z palmových listov, nepotrebujete vedieť manipulovať energiu, nepotrebujete byť napojení na vesmírnu energiu (pretože ňou ste), nepotrebujete sa spájať s Vašim vyšším ja (pretože ním ste), nepotrebujete byť viac mužom alebo ženou (pretože tým nič nedosiahnete, iba sa stanete niečim čím nie ste), nepotrebujete pátrať po čomkoľvek, pretože to aj tak nevypátrate, nezmeníte, nedosiahnete. Absolútne Vám stačí, ak zistíte KTO STE V SKUTOČNOSTI.

Skúmajte KTO TO K VÁM HOVORÍ, kto Vám našepkáva aby ste urobili tamto, aby ste sa zlepšovali, vylepšovali, dosahovali niečo nové, ovládali energiu, rozkazovali bytostiam, dosahovali nové schopnosti…. Zistite, či existuje ten záhadný/á “kto” k Vám prehovára. Zistite, kto v skutočnosti ste a všetky Vaše starosti sú vyriešené.

Toto za Vás nikdy nikto nevyrieši.

Ja Vám tiež môžem “len” dopomôcť pozrieť sa na seba, uvoľnením tých všetkých hore spomenutých závislostí, pripútaností, únikov energie.

Pamätajte si, že táto hra je veľmi ale veľmi rafinovaná a svojim spôsobom brilantne dokonalá.

V srdci kde sa nachádzate ako čisté vedomie však je vždy v každej sekunde možnosť, možnosť návratu k SEBE, k tomu čo v skutočnosti STE. Tak načo čakáte, milovaní priatelia.

Pustite všetko, čo nepotrebujete a jednoducho buďte sami sebou.

S láskou zo srdca Filip

Filip, Denisa, Natai

Filip, Denisa, Natai

S láskou, Filip, Denisa, Natai