16195878_1327887103952047_6820526375283618340_n

ZKUŠENOST S HOMEODIVINEM

Milovaní,

neděláme to často – vlastně téměř vůbec, abychom s Vámi sdíleli Vaše reakce na Homeodivinum. Je to především Váš důvěrný vztah s nimi a netřeba o něm informovat okolí. Chceme Vám za všechny poděkovat, protože každá jedna nás velmi dojímá.

Dnes však chceme sdílet tento příspěvek s prvním dojmem a vnímáním Homeodivina, neboť v něm jsou i jiné BYTOSTI, než jen ty lidské a v případě Homeodivina rostlinné. :-)

Děkujeme z celého srdce.

S láskou, Denisa a Filip

…Drazí, Denisko a Filipe,

balíček s Homeodivinem i dárečkem – vaší kosmetikou Fam Adonai (jaké krásné překvapení:-) včera v pořádku přišel.

Podle doporučení jsem se na ně prvně nacítila a přidržela na srdeční čakře. Reakce byla silná a neskutečná. Hned mi samy, asi vděčností a láskou, začaly téct slzy. Cítila jsem tak silné spojení se Zemí, Univerzem a sebou, takové laskavé propojení a zároveň obejmutí, konejšení. Nádherné, zvláštní:-)
Moc mi vyhovuje kapička olejíčku na zátylek. Esenci jsem si stříkla nad sebe (včera několikrát). Nemohla jsem se nabažit…

Zvláštnost, které jsem si všimla, byly naše milované kočky. Včera i dnes, když jsem použila sprej nad sebe a kolem hlavy, začali oňufkávat mé dlouhé vlasy, zaplétat se a chtěli si do nich lehnout (ležela jsem na zemi a cvičila jógu).
A když jsem se večer i ráno natřela na obličeji a krku vašim krémem, hned mě tam očuchávali a mazlili se. Úplně jsem je přitahovala, bylo to kouzelné. Byli jak očarovaní.

RENATA
…..

DĚKUJEME, MILOVANÍ – FILIP A DENISA

Filip, Denisa, Natai

Filip, Denisa, Natai

S láskou, Filip, Denisa, Natai