16178568_1327227080684716_8518396318462613950_o

HOMEODIVINUM: PELYNĚK ČERNOBÝL

Dnes ráno s prvními slunečními paprsky jsme s Nataikem vytáhly dvě Homeodivina, která chtějí právě teď do světa. Zajímavé na tom je, že obě tyto Bytosti se týkají Vnášení Světla do Temnoty a pomyslného Zla v nás. 

PELYNĚK ČERNOBÝL – ARTEMISIA VULGARIS

Palina obyčajná

Jsem pelyněk, ochránce statečných. Kam se podívám, tam mizne zlý duch.

Po staletí jste se mnou vykuřovali obydlí, vyháněli zlé duchy. Prozradím Vám tajemství – zlí duchové nejsou, neexistují. Neexistují prokletí ani učarování. Neexistují zlé energie ani jiné vnější působení „zlých sil“. Zlo existuje jen ve Vás, ve Vašem rozdělování „SEBE“ na to dobré a to zlé.

Moje síla není v pronásledování „temnoty“ a v jejím vyhánění ze všech koutů domova a duší. Moje síla je v odstranění membrány duality, která rozděluje na to dobré a zlé. To Vy sami si v sobě všechno zlo vytvoříte tím, že ho pojmenujete a vymezíte.

Se mnou můžete vnímat „sladkost“ zla, které je ve Vás stejně přítomné jako dobro. Milovat v sobě i to „zlé“ znamená být celistvý a nerozpolcený.

Celý problém zla, zlých věcí, lidí, okolností a zlých duchů je založený na základním omylu toho, jak vnímáte sami sebe, koho vnímáte jako sebe a s čím se ztotožňujete. „Kdo jsem?“ Odpovězte si na tuto otázku a zlo je pryč.

Je to možné? Ano je. Po desítkách, stovkách, možná tisících letech si můžete oddychnout a přestat pronásledovat zlo. Protože, pokud existuje, je to jen arogance Vašeho vlastního iluzorního Já.

Více o Homeodivinu ZDE.

 

 

 

Filip, Denisa, Natai

Filip, Denisa, Natai

S láskou, Filip, Denisa, Natai